Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fornettisuti

    veterán

    válasz FattyDove #4499 üzenetére

    Nem szükséges magadra venni a "nagy megmondó szerepet", nem áll jól. Elfelejtetted, hogy még mindig "nem kell", hogy kommentelj (helyesen fogalmaztam?), ezzel nem tűnsz okosabbnak másnál, bár lehet csak a kényszerérzet a hozzászólások gyűjtése.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

  • bul07

    nagyúr

    válasz FattyDove #4499 üzenetére

    Látom a lényeget megfogtad

    A lényeg a arányosság, ha gyalogos képes egy sebességre akkor ahoz kell igazítani a többi jármű sebességét is

    És ez igaznak kellene lenni mindenre, de nagyon nem így van
    Távcsöves mesterlövész puska közel egy lövés halál, na de ez már nem igaz a tank fegyvereire pedig azok álltalában erőssebbek

    Valahogy utóbbi években(részeknél) a járművek nagyon semmik lettek a gyalogosokhoz nézve

    Sokkat sírnak a gyalogosok ha túl erős egy páncélos és egy játékos nem tudja kilőni, ja hogy ez egy csapat játék és többen kellene összefogni
    (Bf5 Tigris egy szál gyalogos kattona ki tudja végezni, tudom mért én is megcsináltam pedig nem vagyok jó gyalogos, és a tankos semmit nem tud ellene tenni)

    Vissza kellene hozniba a BC2 vagy talán még BF3 sebzéssi tulajdonsságokat

    Na de mindegy remélhetőleg ebben a részben nem így lesz, bár hogy bárkinél lehet elhárító fegyver sok jót nem vetít előre

    Az se élvezetes játék ha sok jármű van de egy percig nem lehet élletben tartani

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák