Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz urbi73 #9142 üzenetére

    Mondjuk ebből a 100 itt lévő tagból, ki játszik hajnal kettő után, reggel délelőtt, mert én igen és akkor tapasztalom, és persze a hét bármely napján
    Nem csúcs időben nézzem ott nincs gond még a régen megjelent játékoknál se, így az nem releváns hogy csúcsidőben mi van

    Élvezném én, de pont a multi érdemi részét veszi el a sok Ai, ha gép ellen akarnék játszani akkor keresnék valami single játékot

    Na meg az Ai nem gondolkodik nem segíti a csapatott, nem fog önállóan dönteni hogy én most arra a pontra megyek, csak van a pályán tölteléknek
    Már ha nem ép még bosszúságot is okoz
    Beül vaktában lövöldözik, vagy elviszi a páncélosokat légi járműveket se perc alatt kilöveti magát, és élőknek nem is jut jármű

    Ez Ai csak azért lett mert félnek attól ami megtörtént a BF5 is, hogy látták az emberek hogy kilépők helyet nem lépet be senki nincs játékos
    Balanc nem volt hogy kiegyenlítse az oldalakat így utána mindenki kilépkedett sőt lehet az egész játékból
    Ugye most van Ai nem kell rendes balanc, mert láttam én már olyat is hogy egyik oldalon sokkal több volt a Ai, persze hogy a sok Ai-is oldal vesztett

    Sok sok sok évvel ezelőtt PC-m az volt de internetem az nem, még betárcsázósra se volt lehetőég mert a vonalas matávos telefon se vezetéken ment
    Budapesti unokatestvérem töltött le játékokat és postán küldte hogy játszani tudjak, single player, a gép ellen
    Aztán jött a megváltó Dunaweb mikrós vagy fene tudja már milyen nettel
    És akkor kapcsolódtam be a Cod2 multiba(na ekkor megtanultam hogy magyar szerverre nem kell járni)
    És ekkor fogadtam meg hogy amíg internet csatlakozásom lesz én gép ellen nem fogok többet játszani, fele olyan élvezetes és változatos sincs mint élő ember ellen

    Aztán jött a Cod4 multi, ami erre ráerősített, ú mennyi jó emlékem van
    5-6 fő egy szerveren kerestük gyakoroltuk a jumpot, akár reggelig, és beszélgettünk jól éreztük magunkat

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák