Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz @rglaaf #5000 üzenetére

    Az nem életszerű, hogy valaki csak azért nem ül a helibe, mert még nem tud vele repülni. nagyon jól tudom, hogy egy jó helis mit tud, gunnernek szerintem (mióta kivettéka flare -t) akárki jó lehet. Az igazi profi a pilóta aki lemond a pontokról/killekről azért, hogy előrébb jusson a csapat. Persze a jó statja a gunnernek lesz, de ez mindig a pilóta dicsősége.

    Azt ne mondjátok, hogy titeket nem idegesít amikor egymást szórakoztatva 4-5 -en várnak a helire a főbázison, aztán amikor végre beülnek megy az anyázás, hogy szállj ki, haverom jöjjön stb. :DDD Sokan ilyenkor elütik őket a jeep -el, csak már ezt kivették. Akkor volt még anyázás, amikor a várakozók közé küldöd a jeep -et aztán éppen akkor születik le a heli te meg bepattansz. :DDD

    Na mindegy, kinek a pap kinek a paplan. Szerintem KELL olyan lehetőség a játékba amivel nem tudnak egy teljes menten át megmaradni egy járműben sem, akármilyen pro valaki. Legyen az tank, heli, jet, vagy most már hajó. Apropó hajó, szerintem itt is lesz olyan aki majd a tenger legmesszebbi részéről fog partot lövöldözni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák