Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Jaja,szakértő kézben a shoti is remek cucc,én már csak tudom :DDD
    Persze nem is arról szól,hogy az ember önmagában világot vált vele.
    Épületharcban üt,de alapesetben néha-néha rosszalkodni a legjobb M26 Mass-al...
    Az tehető másodlagosnak,így nem veszik el a távolsági harc sem.
    Robbanós shotival garázdálkodóknak:a "robbanó" része a lövésnek lassabban és később repül ki,kis fénygömb formájában,nem a sörétel robbanósak....szóval szépen elé kell célozni.Viszont kellemes dolog,hogy pl.sarok mögött lapuló ellenfélnél a padlóra lőve kellemetlen meglepit lehet okozni,kempereknél is nyugodtan érdemes környező tereptárgyakra lőni,bár nincs nagy rádiusza a robbanásoknak,de azért fél méterig elég jól hat :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én direkt IRNV-t teszek shotira :DDD
    Úgyse használom,de legalább összezavarja az ellent :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #697 üzenetére

    Nem rossz dolog ez...DE én úgy csinálnám,hogy legyen megjelölve,hogy ki mit ért el és mit vett meg.
    Igaz lehet a legszuperebb felszereléssel is bénázni...
    Nomeg talán annyi előnye lehet még,ha a Pistike ezt veszi meg,akkor hátha nem költ a rohadt aimbotra,WH-ra,hogy mindent gyorsan unlockoljon,a fosósabbját legalább a "legális" csalás felé terelik ezzel.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Szerintem a túlérzékenység,ami gond lehet,a szabályozással...mert igenis benne van,hogy az ember elsüti a raksit,mást,ha épp ez a megoldás,én is megteszem...
    Emlékszem is,ki is próbáltam,messziről,DIREKT adminra,volt tank is mellette,de természetesen nem az volt a cél.Be volt spotolva,sniperrel talán el tudtam volna érni,nem egy kis kézi cumóval,3 tárral marháskodva 200m-ről,ami talán elvitte volna,ha áll.
    Természetesen a fejem le lett harapva rögtön :)
    De akkoris ki kellett próbálni...egyszerűen vannak helyzetek,amikor a rakéta a megoldás és kész,a snipert sem fogom 200m-ről,ha les a ház peremén,erkélyen,pötyögtetni x ideig,hanem megy a rakéta és kész.Még a kemphely is felrobban legalább,utána ha mégis odamerészkedik valaki,már nem tud a perem,fal mögé félig elbújni se.
    Szóval elég érdekes helyzet.Teljesen amellett vagyok,hogy valaki ne hagyatkozzon csak rakétavetőre...de teljes mértékben amellett vagyok,hogy egy épületre,messzire levő ellenre teljesen elfogadható dolog.Bukik a zászló,nem érek oda,messze van,rálátok,evidensen ha van,küldöm az M320-at,raksit,mert ez IS a dolguk a tankölés mellett,teljesen valós helyzet.
    Házba se rontok be,ha tudom,hogy bent kempelnek,vagy gránát közelről,vagy rakéta,M320 messziről.Szóval valahol logikus is a tiltogatás,valahol meg nem,főleg messziről.Főleg mert 2-300m-ről valakit kiszedni rakétával,M320-al azért kell tudás is,nem csak gombnyomás és kész.Én pl.szeretem követni a szép ívesen szálló rakétát,hogy aztán lássam elegánsan belerobbanni a kemper arcába :D
    Viszont én hazai szerverre nem is járok...nem véletlen.Itthon divat a túladminkodás,anyázás,stb,nekem ez nem fekszik,pl.egy angol szerveren 50x kultúráltabban mennek a dolgok...sok helyen nem beanyáznak,hanem gratulálnak a jobb találatokért,stb.a lelőttek.Más világ valahogy.Nem kemp,bugolás,objektíva letojása,anyázás,jármű egyedül elvitel,hogy aztán kiugorjon belőle a pontnál TDM-ezni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Chabe89 #4912 üzenetére

    Ésszel szerintem jó ott mindegyik fajta "extra" szeró...ha nincs pl.kedvem éles harcra,csak játszani,repkedni,én is flagrun szeróra megyek,mert ott nem lőnek le,sajna rossz tapasztalat,hogy a jeteseken ritka az admin,és mindig bejön valami vadbarom...
    A knife only meg kifejezetten szórakoztató is ám,hasonlóan a sniper,pistol,shoti,stb. only-khoz,jól el lehet lenni.Nomeg pl.sniperrel aki nem szeret lenni,csak alkalmanként,ha épp felkap 1 kitet pár lövés erejéig,az tudja maxolni azt is.
    Flagrun is jó akkor is,ha valaki tud repülni,tankozni,de ritkán,így éles helyzetben jobb,ha az ember maxos profillal ül be,mintha mondjuk az 1-2 órás éles játékával járó felszereltséggel menne,én is ritkán járgányozok a repülőn kívül,de attól tudom,mit kell csinálni a többivel is,jobb felszerelve menni az 1-1 alkalomra.
    Persze aki a statját nyomja csak vele,az tényleg bénaság,de az általában meg is látszik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz H.Ezredes #4921 üzenetére

    Hát ja,inkább 1-2 ilyen poszt,mint a hülye viták meg szerverek körüli k...ögségek.Amiknél ráadásul 1-2 embernél ottvan,hogy vagy fröcsögni vagy reklámozni jár CSAK ide,de érdemi hozzászólást,segítséget már a BC2 topikban se hallottam tőle..

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Chabe89 #4925 üzenetére

    Lehet,de én azért épp elég noobbal találkoztam már 20+ vagy akármennyi járgányos órával is,szerintem nem egy kalap,aki inkább infantryzik,és csak néha ül járgányba,mint aki éjjel-nappal egy heliben noobkodik...nem mindenkinek van ám tehetsége,nem elég csak az "idő".
    Azokról meg ne is beszéljünk,akik pl.conquesten egy pontot el nem foglalnak,csak lövik a spawnt,stb.tankkal.Mert sajna sok "profi" tankos csak a killre megy,tulajdonképp rohadtul nem érdekli a csapat eredménye,csakhogy ő vigyoroghasson a lista élén.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ingalls #5356 üzenetére

    lehet egy böngésző előzmény törlés kellene,sütistől,stb,mert mondjuk beragadt a battlelogban,hogy játszol.Esetleg másik hasonló hiba lehet,hogy felmész egy szerverre,és "kifagy,így a kör talán be tud fagyni,és azt hiszi a rendszer,hogy még mindig játszol.Ezesetben próbáld azt a szerót,esetleg a single-t,stb.indítani.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Lmh #5363 üzenetére

    Gondolom eszedbe se jutott,hogy lepucolj minden egérszart és egy hagyományos földi egérrel is kipróbáld...
    Kicsi leleményesség nem árt ám.
    Sőt a 4 hónap alatt tehettél volna fel végső elkeseredésben új wint,stb...
    Mivel elég egyedi a hibád,ha az egered fórumán senki nem ír ilyet,és a játékén sem,akkor csak valami user-error,beállítási hiba.Ha megveszünk se tudunk többet mondani....

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kisza25 #5482 üzenetére

    Jaja.De ne feledd,egy T-UGS vagy egy gyógyláda elég sok plusz pontot hozhat ;] Mondjuk CQ-ban érdekesebb,amikor közben pontot is foglaltok,bár ott kevesebb a tömegjelenet

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz urbi73 #5854 üzenetére

    Vírusirtóban próbáld kivételnek tenni a játék könyvtárát,hátha...
    Egyes víruskergetők nem szeretik a bf3.exe-t,én pl.a Microsoft Security Essentials-al jártam így,mindig megállt a frissítés,és persze a vírusirtó nem jelzett korrekten,hogy bár kis kockázattal,de karanténba is vágta mindig a bf3.exe-t és persze hogy nem frissített...
    Másik megoldás lehet,ha úgy általánosságban kilövöd a tűzfalat és víruskergetőt a játék idejére.Esetleg még kavarhat be a böngészőben is túl erősre választott védelmi modul,vagy adblocker,stb...Én csak ezért,csak erre tettem fel egy Chrome-ot,más ablaki nincs benne,amikor játszom,stb...
    Egyébként bekavarhat a több ablakkal,régebb óta futó böngésző is,plusz ugye a memória használat is több 100 megára rúghat 1-2 óra böngészés után,emiatt ha nem is használsz külön böngészőt,akkor is érdemes bezárni,és csak a Battlelogot futtatva nekilendülni.
    Origin ablakát szintén be lehet csukni,attól fut a háttérben.Ha egy mód van rá,abban kapcsold is ki az ingame támogatást és a figyelmeztetéseket)ki lép ki-be,stb),mert amúgy sem kell,jó eséllyel mindenki kábé a Battlelogon jelöl úgyis csak barátot,csetel,stb,tehát felesleges.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #5860 üzenetére

    Engem cumiztatott,de annó a bfbc2 is Nod32-vel...szóval jobb a békesség.Meghát szépen csendben kapta ki az exét a memóból,és csak annyit láttam,hogy a frissítés mindig újraindul miután játszani próbálok,99%-nál állt,várt egy kicsit,majd azt mondta,minden ok,de aztán kezdődött elölről...
    A bfbc2-ben meg valami konfig fájlok írkálgatása volt problémás,ment a játék,csak a vírusirtó ugye figyelte a fájlműveleteket,így szép kis akadozásokat csinált.
    Egyébként a MSE-vel is vagy 2-3 frissítéssel ezelőtt volt gond,még az elején,mivel ment kivételbe az egész,gőzöm sincs,most mi lenne,de amúgyis mivel volt ez,másnál most is okozhat gondot túl "harapósra" állított,de egyébként ártalmatlan víruskergető,tűzfal is.Nomeg a kidobáláshoz elég lehet csak a túlzott netkapcsolat figyelés is,mert az késlelteti az adatcsomagokat,mégha semmi gyanús is,és okozhat laggot,vagy kidobáshoz elég csomagvesztést,kavarodást.
    Legjobb,ha játszik az ember,kilő minden ilyesmit,végülis a BL-en át úgysem jön vírus,és játék közben se csinál az ember mást.Én még a messengert,skypeot is kilövöm,azok is tudnak laggokat csinálni+ne is zaklasson senki,ha játszok,akinek fontos dolga van,úgyis telefonon keres,a BF-es ismik meg a Battlelogon írnak úgyis.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz csibe1 #7747 üzenetére

    a no rules szerverek sokkal jobbak sokszor,mint ahol csak 1-2 dolgot tiltanak,pl.rpg,shoti...mert akkor az 1-2 dolgot,ami kimaradt a szórásból,mindenki tolja ezerrel.remek példa az olyan szeró,ami no rpg,M320,shoti,no ott aztán tuti állóháború megy gránátspammeléssel,és oda nem jut az ember,hogy valakit lelőjön...
    No rules szerón legalább megvan a választék,és az ellen se csak befekszik lmg-vel,vagy granyót spammel,sőt ahol nem tilos a raksi,ott nem is profitál az ember annyira belőle,mert nem csoportosul az ellen úgy,hogyha nem csak granyót dobálhat

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hülye kérdés,de a close quarters ennyire trén megy mindenkinek?Nincs lagg,vagy hasonló,egyszerűen az FPS kevés,sima mapokon jó,Metrón mint az olajozott villám,egy 1000ticketesen jó,ha 2x megakad 1-1 pillanatra,de az lehet bármitől,Karkand is megy szépen,de persze ott már erőlködik,de folyamatos,viszont a close quarters nem éri el a 20fps-t(nem mértem),láthatóan lassan megy... :F
    Egyébként jó dolog a premium,csak megvettem én is,bár idő nem sok(asszony),de 1-1 kört lezavargat az ember,az L85A2 tényleg egész jól sikerült :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz xavix13 #9722 üzenetére

    Nem lenne semmi gond,hogy ha reálisak lennének ezek a cuccok,ha pl.az rpg-vel csigalassan lehetne haladni,mert nehéz,és az M320 kieges fegyót nehéz lenne célra emelni,mert ugye plusz súly a fegyó elején,már meg is gondolná mindenki,vigye-e magával.
    Pont ez a baj,hogy sok dolgot nem akarnak vagy nem tudnak modellezni rendesen,és inkább így "butítanak",hogy ne legyen unbalance.Közben azért pl.egy RPG újratöltése sem egészen annyi a valóságban,mint a játékban,ilyenek.Ok,nem szimulátor ez,de szerintem nem lenne azért olyan óriási feladat modellezni,hogy pl.egy lmg-t ne lehessen célra kapi és ott is tartani csak úgy csípőből,vagy akár hogy aki ilyen lőszerpakkot hurcol,az szintén ne szaladjon már úgy,mint akinél csak könnyűcucc van.Kellene egy fegyósúly-szorzó a mozgásra,célzásra,akkor lehetne gyors kamikáze ember könnyűfegyóval,PDW-vel,meg lehetne a nehézfegyveres RPG-s,LMG-s,és lenne mondjuk a sima fegyókra,stb.egy közepes kategória.És még akkor lenne több értelme a csapatszállítóknak,vagy a nehézfegyveres,lőszeres emberek fedezésének.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #10644 üzenetére

    Nem feltétlen :)
    Énnekem pl.általában 1-2 publik noob kör után az jut eszembe,hogy a Metro-n legalább a magam ura vagyok...nem lehetetlen helyeken kempelő sniperekkel,élesztést és lőszert nélkülőző,vagy bizonyos járgányt,de hótbénán favorizáló "kollégákkal" kell szopnom.
    Metrón fel is húznak,láda is van,medkit is,és ha nincs durva baserape,akkor még a squad másik 3 tagja se csipa,járgány pedig nincs.
    Jó szerón,jó csapattal persze más,de aki csak ritkán játszik,annak szórakoztatóbb metrózni,mint a heti 1-2 óráját hajtépéssel vagy szeróról szeróra lépkedve elcseszni.
    Ráadásul a metrózás vitathatatlanul eredményesebb is,mint más,mégha sekélyesebb is az élmény,de valljuk be,a fentebbiek miatt a mezei játékosnak ritkán adja a játék,amiről szól,ráadásul eleve teli közeli szerón 99%,hogy csak a szopó csapatba lehet menni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    http://youtu.be/KC6yb7HN1LA
    Egy remek BF3 montage,nekem marhára bejövős zenével...
    Egy részlet nem semmi,[link]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Cucuska2 #11747 üzenetére

    Nem tanulni,"érezni" kell :)
    Még jó,hogy ez nem Cod,hogy be lehessen egy sémát tanulni és kész,itt ahány kör,annyiféle...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz appcrash #11770 üzenetére

    Mindenféle víruskergetőből és tűzfalból vedd ki a gémet...avagy addig állítsd le őket próbaképp.
    Könnyen lehet,hogy bizonyos portokon levő adatforgalmat fog vissza valami ilyen progi,azért ugrik meg a ping.Nomeg nézd meg pl.pingtesttel a netedet,lehetőleg terheletlenül és valami adatforgalom mellett is.Persze ez kilőve,ha játszol mással is neten és az mindig jó.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #12270 üzenetére

    Na ja,az autobalance arra jó csak,hogy az ember bárhová megy,tuti szopó legyen az első köre,mert a vesztesek úgyis kilépnek,és a noobok nem csak rapekor menekülnek,hanem akkor is,ha éppcsak bukó lett a meccs.
    Egyébként a W/L-nek pont emiatt nincs sok értelme,mezei magányos usernél meg pláne nem.Én is egyedül tolom,amióta az eszemet tudom,1 környékén van,egyedül nem váltom meg a világot,de le se rontom a csapatot.Viszont aki meg mindig TS-el,haverokkal tolja,az könnyen lehet akár núb is,de jó W/L-el,akár maga sokat hozzá nem is téve az eredményhez.
    Egyébként pl.én Metrón még DIREKT át is állok azokhoz,akit rapelnek épp...mert hiába szopi a kör,1.kell kihívás,mert rapelni már könnyű,2.eszméletlen nagy multikilleket lehet fogni a noobokon,amikor önteleten figyelmetlenek,így a bukó meccs,ha nem is fordul meg,de vagy kitörünk,vagy legalább rommá lőjük a rapelőket...Avagy csak épp beállok olyankor sniperezgetni.Máskor úgyse tolom azzal,legalább olyankor megvan 5-10-20+ kill,az ellen bénaságától és a tickettől függően azzal is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zoli1222 #12430 üzenetére

    Ilyenbe én is futottam tegnap Metrón,állt a fickó shotival a kézben kezdőn Metrón,és "lövöldözött".Az persze lebuktatta,hogy néha meg-megölt ezt-azt...
    Hülye dolgok jönnek ki csalásilag,de nem is értem,hisz ezek azt hiszik,a stat nem árulja el majd?Egyébként úgy vettem észre,hogy ez a metódus arra jó,hogy "feltűnés nélkül" egy csomó pont jöjjön nekik assistból,hisz ha jól lesebez,kap rá akár 90 pontot is,a gránátesőben meg nem is feltűnő.
    Csak az ipse azt felejtette el,hogy a lövedéknek idő kell,így az emberek néha meghaltak,ha pl.épp előtte elkapta őket egy gránát,és rögtön le is esett a tantusz,hogy a kezdőről ölte meg őket valaki.
    Aki noob,az noob marad...gondolom most amúgyis bazíroznak arra,hogy prémiummal lehet statot nullázni,mégha fegyót nem is,de az összesítettel nem lesz rögtön feltűnő.
    Egyébként én tegnap találkoztam HS-es sniper nyomorékkal is,2 perc alatt 296:3at csinált egy 64-es Metro szerón...A WH pedig szerintem kifejezetten általános kezd lenni,az embert fal mögül is úgy szedik le,hogy már meg se rezzen a pillája,mert rögtön látják,hogy egy dobozon áll,vagy a bokorban fekszik.Sniperből piszok sokan aimoznak szerintem...
    Én is tolom a snipert,de irtóra kevés a spot átlagos szerón ahhoz,hogy egyesek 60+killeket lőjenek össze úgy,hogy halnak is mellé rendesen.Arról nem is beszélve,hogy sokszor olyanok,akik ellövik a fél tárat a emberre akkoris,ha áll :DDD Aki kiszúr,és fejest dob,azt elhiszem,vagy jó,vagy aimos,néha nekem is beugranak metrón 10-15ös killstreakek is,de aki nyílt téren ilyet lő...és ilyen bénán..

    A másik kedvencem,hogy a kill-es szerókon,ahol tiltva van a robbanó cucc,a kis tetvek teljesen elrontják a gémet,hogy direkt úgy M320-aznak,gránátoznak,hogy csak sebezzen...ezzel adva előnyt aztán,hogy M320,direkt mellé,majd leugrik a csávó,és lekaszál 1 tárból 5 20%-os emberkét,ez az új módi ilyen szerókon.

    F2000 a javítása előtt volt tuti,most inkább 1v1-ben üt,mert pontos,de pikkpakk ki is ürül a tár...sajna assignmenthez kell...
    L96-ot mostanság próbálgatom,de lényegében nem érzek semmi extrát,sőt még tán rosszabbul is megy nekem,mint a "jó öreg" SV98,legalábbis nekem ez utóbbi több testtalálatot adott be...pedig azt hiszem az L96 erősebb,vagy mittudomén.
    A DLC-fegyók meg persze megint OP a következő patchig,meg se lep,L86A2-vel megint úgy lehet irtani,mint az MG36-tal az előző patchig.Cseles módszer,vegyé' prémiumot...aztán gondolom megint jön a nerf a kövi patch-al,mint a FAMAS esetén. :(
    Olyanokat bead az L86A2,hogy csak lesek...10 óra alatt beletettem 470 killt,és fel is jött a top 2.helyre nálam. ;] Pedig mindentszabad-os metróra járok legszívesebben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #12446 üzenetére

    A Nerf szó eredetileg onnan jön,hogy a "Nerf" egy olyan játékmárka,akik már annakidején,amikor a dugós puska simán kivihette az ember szemét,már olyan gyermekjátékokat gyártottak,amiken nincs mit leharapni,nincs éles,hegyes sarok,nincsenek leszedhető darabok,és fegyvereknél odafigyeltek,hogy max kis bőrpírt és duzzanatot lehessen csak velük okozni.Gyenge sz@rok vagyis :DDD
    Pl.ez,ami szivacslövedéket lő ki,ami eleve nudli,de az elején attól még gumi izéke van,hogy kerek legyen.Viccneksejó kategória,bár ha lesz gyerekem,félteni fogom,de ENNYIRE azért nem :DDD
    Ezt vetették aztán át mindenkivel,ugye.Pedig az én korosztályomak is megvan mindkét szeme :DDD
    De innen jött az a kifejezés,hoy ha egy játékbeli cuccot gyengítenek,akkor azt "nerfelik".Online RPG játékokból származó dolog,ahol ugye ott a sok varázspáncél,csodakard,stb,ott ugye évek is elmennek a balanszírozásukkal,innen került át az FPS-ekbe is a kifejezés.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #12449 üzenetére

    A Peckes csak Metrón üt...ahol az ember a folyosót lövi extendeddel és kész.De ha már mászkálhatnék,egy gyorsabb LMG kell,ennél csak az M240B a rosszabb,mert méglassab,de az legalább erősebb,és azzal azért hosszabb távon "le lehet kötni" egy szakaszt a lassúbb ürülés miatt.A Pecsenye egy jó közepes,de rángat,jobb választás akkor már az L86A2 vagy az MG36,mert még nem vészesen kis tár,de pontosak és gyorsan köpködnek golyót,"mobil" módban is bele lehet ugrani bármilyen harcba velük.A Pecsenyével halál egy "átlagos" meccs,mert mire lősz,kampec.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #12453 üzenetére

    Nem,mert az M60E4 csak 580-as.Azt akartam írni lentebb is,de már nincs szerkesztés.No az M60,az igazi papis tempó :D Bár birkákat lőni,akik jönnek sorban vágóhídra,még elmegy.
    Amilyen jó volt annó bfbc2-ben,annyira semmi itt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zoli1222 #12937 üzenetére

    na ja,itt nagyon vissza tud ütni,hogy a kispingű a nagypingűt realtime látja,viszont a nagypingűnek csúszik az ellen is és önmaga is.
    Ezért hal az ember fedezékben és elé kell lőni a többieknek,miközben őt célkereszttel szedik a helyiek.
    Ráadásul azt is megfigyeltem,hogy a játék próbál "kompenzálni",vagyis pl.hirtelen megindulva,majd megállva mintha a hitbox túlmenne,mert így valahogy próbálják a gyors mozgásoknál kompenzálni a hitbox elcsúszást.
    Sokszor lehet fal saroknál úgy meghalni,hogy megindul az ember,de meghallja a golyókopogást,megáll még fedezékben,mégis elkapják.
    Avagy a másik lehetséges magyarázat erre,hogy itt is olyasmi van,mint a bfbc2-ben,hogy a mozgó ember hitboxát szándékosan megnövelik.
    Metrón szépen kijön ez,amikor az ember pl.a lépcsőn csak próbál gyors kinézni és granyót vagy egy sorozatot épp kilátva megereszteni,erre leszedik úgy,hogy a folyosó közepén esik össze,közben épp csak az orrát dugta ki,de persze "futva",shifttel.Emiatt piszok nehéz meglepi-támadást csinálni,pl.shotival gyors 1-2 lövéseket,mert 99%,hogy az ember megszívja.Nomeg a ping miatt már 60+-on az ember lő mondjuk kettőt shotival,vagy végez egy granyódobással,de a lövedék sehol/a gránát "elveszik".Bár ez utóbbi viccesen,ha felélesztik robbanás előtt,"megkerül",de van,hogy a lövedék is,és az embernek jönnek a killek pl.shotival élesztve,amúgy meg embert nem tud ellőni.
    Gránátnál vicces,amikor egy bekempelt brigádot 4,látszólag rendben eldobott gránátból se tud az ember "önfeláldozóan" kiszedni,aztán ötödjére van egy medic is,feltámaszt és rögtön jön a multikill.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Hajdi #12946 üzenetére

    A winben a hangbeállításoknál van valahol egy ilyen automatikus némító funkció vagy mi,pont a VOIP-jellegű alkalmazások dolgát könnyítené meg,az kavar be.Legutolsó fül,Kommunikáció a Rendszer/hang-ban,át kell tenni "nincs művelet"-re.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fogirobi #12952 üzenetére

    El kell fogadnod,hogy ez van,nagy terep,több játékos,nagyobb adatforgalom,és sokkal nagyobb szerverterhelés.
    Itt ha CoD-hoz szoktál is,felejtsd el a fedezékharcot,maximum annyit hozz át,hogy itt is kiugorhatsz a sarkon,hogy több esélyed legyen,de a kinézést felejtsd el,a fedezéket dettó,99%,hogy sosem éred el,ha még kint eltalálnak...
    Vagy játssz úgy,hogy belekalkulálod,és akkor is lebújsz,ha látszólag nem fedeztek fel,de a végére akkoris le fognak sebezni,ha észrevettek.
    Ez egy ilyen játék...vagy kemp,vagy Rambó,vagy taktikázva,de ÉSZREVÉTLENÜL támadsz.
    Esetleg messziről próbálkozol,vagy fedezékből gránát.DE ki-kibújni itt nem fog menni.
    Vígasztaljon,hogy a CoD-okban meg ennyi van és kész,ami itt nem működik.A többiért jó csere.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Susana #13241 üzenetére

    Tippek:lehet,hogy bekavar valami víruskergető.Kapcsold ki őket!Másik:először az Originből próbáld indítani,mert ha jól emlékszem,először települnie kell ott is,nem csak letöltődni.Ami még lehet,hogy rosszul tetted fel a nyelvi cuccokat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Winne #13339 üzenetére

    Az emberek legtöbbjének tök mindegy,mivel osztják az áldást...kétszer fekszenek és nooboznak,mégha köpőcsővel mennél is,vagy direkt csak megkeresnéd és ledöfnéd,mert annyira béna,akkor a kés lenne OP és noob...nem kell törődni vele és kész.
    Egyébként érdekes dolog,de van 1400 killem az MK3A1-gyel,és EGYSZER NEM kaptam meg,hogy noob lennék,L86A2-re dettó,pedig az új és tényleg elég ütős darab.
    Lehet szerója válogatja,hol játszanak a taplók...
    M320 se feltétlen noob,inkább az,hogy sok birka megy bele,és persze hogy pampog,akinek meg van esze és nem megy ész nélkül,annak meg azért jár a szája,mert a másik mennyit öl vele...
    Még a szabálymentes szerón is szerintem többször annyi kill van az idióta gránátspamból,csakhát azt mindenki "elfogadja" valamiért,nomeg az LMG huszárokat is.Pedig ez a kettő általában undorítóbb,mert az M320-asok legalább helyezkednek,és csak ki-kiugrálnak a fedezék mögül,de az LMG-s csak fekszik a sarokban,a gránátspammelő meg ráül egy ládára és csak hajigál általában.

    Füsttel csak egy baj van,hogy ha birka használja,főleg saját csapatban,amennyi előnyt adhat,akkora hátrányt is rossz helyre ellőve,full tönkretehet egy jó akciót is.Főleg ha valaki csak messziről úgy gondolja,"besegít" már vele egy kicsit a társaknak,és pl.pont sz...t se látni tőle zászlót húzva.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #13340 üzenetére

    Az új LVG miatt inkább...ami kellett,mint halnak a köröm.Merthát ugye ezzel a pattogó lövedékkel messzebbre is és folyosón kanyar mögé,vagy fedezék mögé is be tudnak lőni úgy,hogy az orrukat se dugják elő.
    Pl.Metrón korábban simán fel lehetett a lépcsőn rongyolni,és egy-egy kamikaz e akcióval 4-5 killt szerezni,mert ugye ott volt egyben a birkacsapat...de mostmár LVG-vel messziről szórják az áldást,még az sincs,hogy kiugrok és bumm,mert a lépcsőn felmenve kiderül,hogy a terem másik végéből szórják ezt a szart.Ráadásul egy ládával se fogy el soha,míg a gránátnak azért több idő kell az újratöltéshez a ládából/kell az extra frag perk,de még úgyis.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Winne #13344 üzenetére

    Én ha metrózok,nem vagyok rest rambóakciózni,én se hagyom ott a kempereket,vagy csak azért felszaladok,hogy aztán a killcamban kifigyeljem,hol is vannak a pöcsök...általában utána van 1-2 kör 5-6os multikill :D
    Én azt nem szeretem,amikor a csapat belefut egy ilyenbe,és esztelenül mindenki megy a tűzvonalba,nem tanulva a másik kárán...amikor senkinek sincs kedve kiszedni egy kembert még akkor se,ha a fél csapatot már 3x lelőtte ugyanonnan,és akkoris csak mennek a birkák.Igaz ez nem a kemper hibája :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz - = Zk = - #13498 üzenetére

    Én általában DIREKT állok át a rapeolt oldalra...eltolom addig a győztesekkel,aztán úgyis mindenki snipernek áll,én meg átmegyek,és 5össével nyomom le a rapelőket 1-1 beugrós csellel..általában még ki-kiszabadulni is sikerül,sokszor van fordítás középig...sose értettem,a rapelőknek mi a jó.A csapat mindkét fele átmegy sniperbe jórészt,páran marháskodnak LMG-vel és kész,plusz gránátspam,M320 LVG...
    Nekem rapelőként ráadásul nem is megy jól a kill,bár a suprtból minden 1500-as körben jön 1 medál :D de inkább a vesztesekkel duplaannyi kill,kicsit kevesebb supporttal,a k/d meg nem izgat,de a 2-est olyankor is hozom,ha van medikünk,4-est is...viszont élvezet legalább kitörni és birkákat irtani...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dexter-2000 #13575 üzenetére

    az átlag embernél,aki esetleg nem pont mazochista,és nem erre élvez,alap a magyar szerók kerülése...
    És mégis,én még angol szerveren is botlok hazánkfia anyázásába,nem méghogy közelebb.Jellemzően szokam is szólni,hogy van ám,aki érti,úgyhogy be lehet fogni...
    De ami itthon megy,siralmas.Valakit lelősz 2x,anyád.Valakit lelősz "népszerű fegyverrel",akkor mellé noob is.
    Lelövöd ötször,akkor meg bann,mert a k...a anyád után persze kiderül,hogy admin is a kis 14éves szájkaratés :DDD Erről ennyit.
    Angolon belövök valakit 15-ször,akkor se mondja,hogy fuck,vagy akármi,ritka cuccal vagy szép jelenetnél még gratulálnak is,nemhogy noob...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #13583 üzenetére

    nekem chrome alatt is csak egy xpi-t akar letölteni..pedig vannak bővítmények azon is fent

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #13595 üzenetére

    Beta se mond majd sokat....az előző is jól indult,aztán ellepték a véglegest a csalók és egy tucat semmitmondó map lett,és a játék majdnem 1/1 ugyanaz maradt,mint a beta,bármit igértek/kértek.
    Szerintem NEM szabad megvenni,láttatlanban sem.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #13599 üzenetére

    Én megvettem,mert annó a bc2-t meguntam,a mw2-t ellepték a csalók,a Vietnám odébb volt,kellett valami évvégéig...bár fura,de pl.a vietnámot megvettem,és alig játszottam vele aztán...a MoH-ba öltem jópár órát,de így visszagondolva inkább a pénzem "sajnáltam",mint élveztem...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sixpak #13735 üzenetére

    Menj metrós szeróra...ott valamelyik oldalra van beszorulás 1000+ ticketnél,és akkor már könnyű sniperezni,és mivel az ellennél is lesz bőven sniper,csak valami jó és nem feltűnő pontot kell keresni.
    Másik megoldás,hogy beteszel félautomata snipert,és akár szintén itt metrón,de talám még inkább rushon valamelyik mapon az m-com körül garázdálkodsz némi kemppel tarkítva.
    Ha tényleg meg akarod csinálni,talán a félauto snipert,pl.QBB-95-öt javaslom Metrón,a folyosókon a sarkoknál lövöldözgetve robbanószermentes szerón elég jól ellehetsz.
    A távcsövet amúgy le lehet szedni/ha ölsz,lesz más célzó is a puskákra,csak arra figyelj,hogy hogyha nem megy a távcsöves,akkor se cserélgesd a fegyót,hanem 1 félauto és 1 manuál fegyvert favorizálj,mert akkor azokhoz legalább jönnek a kiegek.
    Ha pedig a recon kasztra nincs még nagyon cuccod,fegyók megnyitva,akkor fogd a T-UGS-t,tedd le jó helyre,állíts be fegyónak valami shotgunt,mellé a mobil spawn,és már menni is fog a kaszt felfelé...nem muszáj sniperkedni.Shotival ráadásul ha jól mozogsz,elég jól el lehet lenni,nekem csak az MK3A1-gyel 1400 killem van...de a pumpás shotik is jók,mert erősek,5m-en belül ha valakit elkapsz,fekszik.Talán Noshar Canals TDM a legjobb ilyenre,ott a konténerek között sok killt lehet csinálni shotival,csak ne tartózkodj nyíltabb helyeken.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gippo #13743 üzenetére

    sniperrel nekem általában teljesen eseti a siker,map és ellenfüggő...
    van,hogy berakom,és lövök 20-25öt is percek alatt,van,hogy 10x leszednek úgy,hogy a ravaszt meg nem húzom :DDD
    Mindkettő alapján nehéz megítélni,ha a helyzet hozza,általában felveszem,de pár halál után le is dobom,ha nem kecsegtet sikerrel,megyek darálni :)
    Tipikusan az a műfaj,ami hangulatkérdés.
    Mondjuk a kaszt ugye shotival is jó tud lenni,nagy daráknál sokat hoz a T-UGS,de pl. rushban a MAV szakít nagyot...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ronam #13748 üzenetére

    A PC már csak ilyen.Adminos szeróra kell menni,pbbans,stb...
    aki feladja,meg is érdeml...akit érdekel a játék,megtalálja a neki való jó szerókat.
    360-on meg nincs admin,viszont van célzásrásegítés,csoda kontrollerhelyettesítők és csoda kontrollerek,stb,ne gondold,hogy ott minden tökély.
    De persze van,akinek rááll a keze,stb,én voltam konzolos,sokat Halo-Cod-oztam multiban,mégsem bánom,hogy a pc mellett döntöttem aztán végülis.
    Eleve a pc sokkal "barátságosabb",konzol akkor jó,ha van egy társaság...de amúgy egy személytelen valami,intelligens "botokkal" játszol csak.
    Itt meg ottvannak a fórumos ismik,a chat,akármi...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Socket A #14346 üzenetére

    Ez a bfbc2 hozadéka,és 99%,hogy sem mint ott,sem a bf3-ban,sem a bf4-ben nem lesz más...egyszerűen fedezékbe kell menni megérzésből,mielőtt egyetlen golyó is eltalálna,akkor TALÁN túléled.Csúszik a hitbox és kész.Ez nem fedezékjáték,ennyiből jobb a cod,mert ott ki-kinézve lehet csipegetni az ellent.De ennyi baj legyen...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Socket A #14400 üzenetére

    Hol érdemes,milyen szituban a marksmanra gyúrni?Sniperezek,de csak metrón,máshol nem nagyon próbáltam,nem ismerem a jó helyeket.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sabre #14637 üzenetére

    Nem bukod el,mert a szeró tárolja,kör végén jön riport.Bár mostanában nekem van,hogy a játék alatt lvl1-nek mutat minden squadtársat,és hiába megy le jól a kör,ki se lépek,stb,report sehol.Ugyanazon szerón a köviről meg jól jön,és látszanak a szintek is :Y
    Hétvégén ilyet több szerón tapasztaltam...
    Menj fel Metro szeróra,énnekem egyszer 2db C4 egymás után 17! killt hozott...csak el kell találni a helyet és az időt :) Kicsit rambo-akció kell,de 4-5 halál jó ár volt érte a lépcsőnél :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Winne #14750 üzenetére

    Na ja,én is olyan vagyok,ha tetű kemper,nem zavar,ha 3x lelő,lesz...om a statot,de nem nyugszom,amíg ki nem csinálom,ha sniper és van spawnja is,akkor addig,amíg meg nem unja,megvárom...
    A legtetűbb dolog az egész gémben a kemper,közvetlenül a cheater és a bugoló után következik nálam...
    Azt megértem,aki megy a brigáddal,és LMG-vel,de itt-ott,ahová a sors viszi a brigádot,le-lefedez 1-1 folyosót...de aki népszerűhelyre,az objektívát lefosva megy,és ott döglik egész meccsen,no,az felmérgel.Jobban sokszor,mint egy cheater,mert az általában rögtön bukik,és admin/votekick,enélküli szerókra nem is megyek...de sajna noobokat csak ritkán szavaznak ki.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz csibe1 #14771 üzenetére

    A flash azóta egyre kakibb,amióta először beindult az a 3D kártya gyorsítás mizéria a böngészőben és a flashnál.Ráadásul hozománya,hogy elötte remek volt gyorsítás nélkül,most meg ha bekapcsolom,akkor jó csak,amúgy akad,ugyanaz,aminek előtte semmi baja se volt. :W
    Nekem egyébként másik kedvencem,hogy mióta frissült az Origin,ha fut,és nézek egy youtube klippet vagy letöltök,az adatforgalmat ugye megdobja pár másodpercre a tyúb is,RÖGTÖN jön föl az ablak,hogy az Origin nem tud kapcsolódni a távoli szolgáltatáshoz,ez elég gáz minden videó indítása után.Nem is értem,minek az a szar,ha a battlelogba ugyanúgy be kell loginolni,fel is csak páran vettek ott is,és üzit se ír senki,mert felesleges is a BL mellett.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz norbi2010 #14965 üzenetére

    Keress 8-as szerót,ha jól emlékszem,ott vagy direkt,vagy beállítás,de én olyanon hoztam össze,ahol csak 2 csapat volt.Talán esetleg ha rosszul emlékszem,akkor 4-es szeró kell.
    De a lényeg,hogy lehet találni olyat,ahol 25 helyett mégiscsak 50% az esély :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ProEvoFan #15432 üzenetére

    Szerintem a fő gond a jettel,hogy külső nézetből,bedöntve,befékezve tényleg marha gyorsan fordul,régen nem volt ekkora külömbség.A másik,ami durva,az a bill-egér irányítás,hogy vagy rákészül az ember keményen a beállításokra,hogy jetezik,pl.egér,vagy vesz kontrollert és megtanulja.
    Csakhát ez azt nem vígasztalja,aki belső nézetből repked,és infantry-s beállításokkal próbál valamit elérni már...belegondolok,a patch előtt mennyivel másabb volt a jet is,az ember,ha fent tudott maradni,már császár volt,de még úgy sem volt egyszerű killeket is gyártani.
    Annyit értek el vele,hogy aki ritkán ül a jetbe,ugyanúgy nem ér sokat,viszont akik szakosodtak,marhára elmentek már.Mondjuk én azért megkockáztatnám,régebben is volt tapasztalat,amíg jeteztem,hogy befigyel az aimbot is szépen pár embernél,annó is voltak olyanok,akik a sok összevissza forduló ellenére az adott pillanatban 1 másodperc alatt! szétkapták az embert a levegőben...még akkoris,ha az illetőt következő próbában meg én kergettem x ideig,ergo annyira nem repült prón,hogy meglógjon...csak ha fordult a kocka,jött a semmi disabled,sebesülés,hanem 1mp alatt kakukk és kész.
    Jetből ha aimozik valaki,a kutya meg nem mondja...nincs headshot,csak "pró pilótának" látszik,könnyen lehet,hogy csak infantry-t szed.
    Én már jó rég csak Metrózom+CQ+TDM...elment a kedvem a különféle csalóktól+a birkáktól amúgyis.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #15439 üzenetére

    Hülye kérdés,de ez működik pl. USB-re dugott winyóval,pendrájvval is,amit esetleg csak addig dug be az ember,amíg játszana az adott holmival?
    Van jópár olyan játékom,ahol nem számít a loading time abszolút,régebbiek,nincs is nagy igény,de 10+gigákat esznek a winyóból...USB-s wincsim viszont van,de már nem különösebben tárolok 500 gigát,kiírom,ami kell,a többi meg úgyis kuka,de amúgysem vagyok letöltögetős...
    Viszont a gépen nem jönne rosszul némi hely.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz prokxy #15440 üzenetére

    Sokan nem használják ki a sebességváltoztatást sem...ki lehet próbálni,hogyan fordul a jet,ha úgy állsz neki,hogy külsőnézetben megdöntöd,iránybahúzod,mellé fékezel...meg fogsz lepődni,hogy egy zsebkendőnyi helyen megfordul.Csak ügyelni kell a manőverek közben,nehogy elfogyjon a sebesség.Arról nem is beszélve,hogy ha földet lő az ember(tank,infantry),akkor ráfordulsz,és nekiállsz fékezni,ha nem zavarnak meg,simán lesz duplaannyi időd lőni a lentieket,aztán utánégetővel tűnés.Kis fékezéssel simán átlagos helyzetben el lehet lőni 1 tár gépágyút és 2 adag rocket podot egy tankra,és nem kell a világ végére kirepülni.
    Egyébként a sima repülővel is simán le lehet szállni pontot foglalni is...csak gyakorolni kell kicsit,meddig is csak fékez,és mi az a pont,ahol már elmegy az irányíthatóság...de simán le lehet tenni majdhogynem bárhol.Persze éles szerón erre nincs idő,de elég sok pluszt ad,ha az ember kellően lelassulva indul neki lőni,egy határig ugye kisebb sebességen jobb az irányíthatóság és több az idő.Még random is megéri csak az épp akciós pontokat megszórni rocket poddal,gépágyúval "majd lesz valami" alapon.Ha meg gond adódik,utánégető be,1-2mp alatt visszajön a rendes "sebesség"
    És persze a képben levés miatt a külső nézet használatát kell megszokni,hogy lássa az ember a légi "környezetet",mégha nem is megy jetre,helire,de sokat segít az ellentől meglógni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz prokxy #15444 üzenetére

    felmész egy Gulf oman vagy melyik mapra amelyiken van az F35,amivel lehet lebegni,és foglalsz pontokat...vannak no kill-es szerverek,gyakorolod a fékezést,stb,foglalod a pontokat,lesz eredménye...
    Caspianon gurulva is el lehet menni az antennáig,ha csak ráállsz arra,hogy azt foglalod,majd hátrébb gurulsz,majd megint visszafoglalod,jön a pont..
    A tankra meg írtam,mit tegyél.Megfordulsz,fékezel,ellövöd a podot,ellövöd a gépágyút,megint ellövöd a podot,lesz rá idő.
    Arról nem is beszélve,hogy rámész az épp ide-oda foglalt pontra,ahol épp harc van,ráfordulás után nyomsz pár Q-t,hogy legyen spot,ha valakit "látsz",majd rocket pod,gépágyú,a hol harcolnak,könnyen összejön 1-2 potya kill,ésha épp a csapatod foglal,még örülni is fognak,ha a környező épületeket "megbontod",és a porfelhő is segít nekik,ha más nem is jn össze.Plusz lehet anti explosives ribbont szerezni,mert látod engiként az aknákat,stb,de vaktában is a pontokat szórják meg azzal+claymore-ok,segíted a tankjaitokat is,és azért is a jetre kapsz pontot,ha jól emlékszem,csak a spot miatti assist jetből is ahhoz íródik,és a pontok,stb.lövöldözése miatt,ha nem is találsz el senkit,a suppressed assistot is megkapod,de ez nem fix,kipróbálandó.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #15472 üzenetére

    Szerintem semmivel se jobb,ha valaki a spawnmenüt nézi,amíg nem jön a jet...mert aki legalább a kifutón várja,annál van esély,hogy visz egy tankot vagy dzsipet,avagy az ellen legalább leszedi csipással,helivel,stb...szóval úgy még van egy kis "haszna" is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák