Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Szerintem a túlérzékenység,ami gond lehet,a szabályozással...mert igenis benne van,hogy az ember elsüti a raksit,mást,ha épp ez a megoldás,én is megteszem...
    Emlékszem is,ki is próbáltam,messziről,DIREKT adminra,volt tank is mellette,de természetesen nem az volt a cél.Be volt spotolva,sniperrel talán el tudtam volna érni,nem egy kis kézi cumóval,3 tárral marháskodva 200m-ről,ami talán elvitte volna,ha áll.
    Természetesen a fejem le lett harapva rögtön :)
    De akkoris ki kellett próbálni...egyszerűen vannak helyzetek,amikor a rakéta a megoldás és kész,a snipert sem fogom 200m-ről,ha les a ház peremén,erkélyen,pötyögtetni x ideig,hanem megy a rakéta és kész.Még a kemphely is felrobban legalább,utána ha mégis odamerészkedik valaki,már nem tud a perem,fal mögé félig elbújni se.
    Szóval elég érdekes helyzet.Teljesen amellett vagyok,hogy valaki ne hagyatkozzon csak rakétavetőre...de teljes mértékben amellett vagyok,hogy egy épületre,messzire levő ellenre teljesen elfogadható dolog.Bukik a zászló,nem érek oda,messze van,rálátok,evidensen ha van,küldöm az M320-at,raksit,mert ez IS a dolguk a tankölés mellett,teljesen valós helyzet.
    Házba se rontok be,ha tudom,hogy bent kempelnek,vagy gránát közelről,vagy rakéta,M320 messziről.Szóval valahol logikus is a tiltogatás,valahol meg nem,főleg messziről.Főleg mert 2-300m-ről valakit kiszedni rakétával,M320-al azért kell tudás is,nem csak gombnyomás és kész.Én pl.szeretem követni a szép ívesen szálló rakétát,hogy aztán lássam elegánsan belerobbanni a kemper arcába :D
    Viszont én hazai szerverre nem is járok...nem véletlen.Itthon divat a túladminkodás,anyázás,stb,nekem ez nem fekszik,pl.egy angol szerveren 50x kultúráltabban mennek a dolgok...sok helyen nem beanyáznak,hanem gratulálnak a jobb találatokért,stb.a lelőttek.Más világ valahogy.Nem kemp,bugolás,objektíva letojása,anyázás,jármű egyedül elvitel,hogy aztán kiugorjon belőle a pontnál TDM-ezni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák