Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Chabe89 #4912 üzenetére

    Ésszel szerintem jó ott mindegyik fajta "extra" szeró...ha nincs pl.kedvem éles harcra,csak játszani,repkedni,én is flagrun szeróra megyek,mert ott nem lőnek le,sajna rossz tapasztalat,hogy a jeteseken ritka az admin,és mindig bejön valami vadbarom...
    A knife only meg kifejezetten szórakoztató is ám,hasonlóan a sniper,pistol,shoti,stb. only-khoz,jól el lehet lenni.Nomeg pl.sniperrel aki nem szeret lenni,csak alkalmanként,ha épp felkap 1 kitet pár lövés erejéig,az tudja maxolni azt is.
    Flagrun is jó akkor is,ha valaki tud repülni,tankozni,de ritkán,így éles helyzetben jobb,ha az ember maxos profillal ül be,mintha mondjuk az 1-2 órás éles játékával járó felszereltséggel menne,én is ritkán járgányozok a repülőn kívül,de attól tudom,mit kell csinálni a többivel is,jobb felszerelve menni az 1-1 alkalomra.
    Persze aki a statját nyomja csak vele,az tényleg bénaság,de az általában meg is látszik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák