Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #5860 üzenetére

    Engem cumiztatott,de annó a bfbc2 is Nod32-vel...szóval jobb a békesség.Meghát szépen csendben kapta ki az exét a memóból,és csak annyit láttam,hogy a frissítés mindig újraindul miután játszani próbálok,99%-nál állt,várt egy kicsit,majd azt mondta,minden ok,de aztán kezdődött elölről...
    A bfbc2-ben meg valami konfig fájlok írkálgatása volt problémás,ment a játék,csak a vírusirtó ugye figyelte a fájlműveleteket,így szép kis akadozásokat csinált.
    Egyébként a MSE-vel is vagy 2-3 frissítéssel ezelőtt volt gond,még az elején,mivel ment kivételbe az egész,gőzöm sincs,most mi lenne,de amúgyis mivel volt ez,másnál most is okozhat gondot túl "harapósra" állított,de egyébként ártalmatlan víruskergető,tűzfal is.Nomeg a kidobáláshoz elég lehet csak a túlzott netkapcsolat figyelés is,mert az késlelteti az adatcsomagokat,mégha semmi gyanús is,és okozhat laggot,vagy kidobáshoz elég csomagvesztést,kavarodást.
    Legjobb,ha játszik az ember,kilő minden ilyesmit,végülis a BL-en át úgysem jön vírus,és játék közben se csinál az ember mást.Én még a messengert,skypeot is kilövöm,azok is tudnak laggokat csinálni+ne is zaklasson senki,ha játszok,akinek fontos dolga van,úgyis telefonon keres,a BF-es ismik meg a Battlelogon írnak úgyis.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák