Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Na nálam is megjavult úgy tűnik. Közben lett itt két dolog...

    1. Ezeket a portokat valóban érdemes lenne forwardolni a routeren? Érdemes egyáltalán valami forwardolni?

    2. Anno megvettem a BF3 alapjátékot, majd később jó ideig letettem. Mikor jött a Close Q., előtte pár héttel vettem meg a Back to K.-t. Mikor hoztam volna el az 576-ból a Close Q.-t, mondta az eladó, hogy miért nem Premium-t veszek? Mondom ilyen hülyeségekre nem költök, hogy dogtag, meg két héttel előbb játszhatok. Mondta, hogy nem erről van szó, jóval olcsóbban megkapom az összes kiegészítőt, a velejáró (már általam is említett) extrákkal. Na mondom így már egész máshogy fest! Kár, hogy ezt nem mondták, mikor a Back to K.-t elhoztam... Mivel az már fent volt a polcomon és a Premium-ra épp nem volt nálam pénz, így gondoltam inkább mellé teszem a Close Q.-t. Hazajövök, Origin, aktivál, letölt, telepít. Cool. Másnap server, refresh. Nem tudok belépni épp arra a serverre, mert nincs Premiumom. WTF, oh shit! 10-es skálán mekkora idióta vagyok, hogy elkezdtem megvenni külön-külön a kiegészítőket? Nem kímélni... Én tudom a választ, 11-es, de minimum! Bravó nekem. :C

    Tudom esetleg deaktiválni a kódot? Mert akkor eladnám darabját mondjuk 2-2.5k körül és vennék egy Premiumot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák