Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz kisza25 #865 üzenetére

    Néztem tegnap csak korán feküdtem.

    Nos felbontást 1280 -tól 1600x900 -ig néztem. Részletesség minden esetben low, csak a mesh quality hagytam high -on.

    -Caspian 32 ember 30 fps örül van a pálya közepén (hilltop, forest). Néha leesik druván 10 -re, de aztén egyből vissza. A pálya szélén 40 fps körül mozog, pl. ha sniperrel fekszek és campelek.

    -Noshar 64 szinte használhatatlan kivéve, ha a pálya szélén (vonatoknál) supportal letámasztod a fegyvert és campelsz, de ugye az csak pünkösdi királyság. :DDD
    Ha bent vagy a sűrűjében akkor indokolatlanul néha leesik itt is 10 fps -re, de csak egy pillanatra.

    Majd ma folytatom, de szvsz én nem gondolok túl sok jót. Mindenképpen kéne mellé egy dgpu. 10k -ért lehet venni hd6670 ddr3 -at. Azzal ugye már fasza lenne dual graphics -ban, de akkor már ott tartunk, hogy 30k a proci és 10k a vga. 40 -k ból meg már vesz az ember egy használt i3 -at (20k) és mellé egy 7770 -et (25). Ebben az esetben 5k többletért az i3 + hd7770 körbe röhögi az amd rendszert.

    Jah, és akkor azt nem mondtam, hogy 4500Mhz -en ment a proci, a ramok meg 1866Mhz -en. Bioshock inf. low -opn kis felbontson megy, crysis 3 low kis felbontáson sem megy jól. :DDD

    Sztem jövő hónapban felrakom az apróra a cuccot.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák