Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz Olympos #23707 üzenetére

    Gyere fel TS-re és elmesélem! :)

    Az biztos, h ultra, 100 res scale, fhd, 90-es fov, 200-ra limitálva az fps, monte grappa A-hoz közeli bázis, és futva C felé. Nem ment maxon a vga, csak pillanatokra és nem csak nekem nem! ;)

    A proci nem ment 100-on, inkább 80-90%. Az, h mit tud, szimplán totl más a kettő, meg ugye 1600-as ramok CL9 vs 3000 CL15, stb.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

  • voodoo98

    Topikgazda

    válasz Olympos #23707 üzenetére

    VGA: nincs tuning, G1 gaming GTX 1080
    CPU: 6700k, 4.5ghz-en járatva, 70-74fok kb. így, 4ghz-en érezhető a dadogás nagyon! (nekem!)
    RAM: DDR4 3200mhz Gskill ripjaws, nincs tuning, 2x8gb.

    Grafikai beállítások:
    1440p (2560x1440) Gsync-es monitor, bf1 ultra, kb 74-75-ös fov, sweetfx-et is használok, de csak a lumasharpent kapcsolom be (ez nem nagyon van hatással rá szerintem). 100% rescale.

    Pályák: csak multiban
    - St. Quentin Scar, F-ről E-felé sétálva, ahogy a videómban is. De ne a játék elején, hanem inkább közepe-vége felé, amikor már eléggé szét van lőve a map.
    - Amiens, ez is iszonyat cpu zabáló, itt már nagyon sokszor látok 100% cpu usage-ot. fps is kevesebb érzem is, mostanában a DLC mapokon tolom , ott jellemzően 100fps meg van, itt csak 80-90.
    - Többen panaszkodnak az Empire Edgre is, de nekem ott nincs gondom.

    CPU belső életet nem tudom, de az biztos, hogy 4790k-val sokkal jobban előjött a videómon látható low gpu usage, mint 6700k-val. Gondolom 7700k-val még kevésbé.

    Tudok ezzel együtt élni, de nem tudom mennyire lesz ez probléma egy erősebb vga-val (1080ti mondjuk). Ez majd kiderül akkor.

    [ Szerkesztve ]

    Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Új hozzászólás Aktív témák