Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz @rglaaf #37312 üzenetére

    Én ugyanígy voltam vele, mint Te most. Ott van egy rakás cím a konzolon, csak játszani kéne 4 hónapig tartott is, utána elkezdett a BF hiányozni. Erre megvettem ott, bohóckodtam a kontrollerrel, nem voltam szar vele, sőt, de nem PC. Meg tudod, h mi hiányzott? Az ami esténként megvan mostanában megint, h ott vannak a Srácok és együtt toljuk, ökörködünk, bosszankodunk, játszunk, meg ha én tudok, akkor dumálunk. PS-en meg egyedül baszkódtam, aztán meguntam. Jók a single címek is, de azok nem kötnek le most annyira, jó volt a Horizon, jó volt a God of War, de nem csapatalapú, nincs meg az a feeling, amit nekem a BF ad a barátokkal. Lövöldözééééééééééééééééééééés! :P
    Liqvid is jön vissza, EMS-Zero, ki tudja, hátja Gali-Ati is, meg jópár PC-s ismi október elején, jönnek a közös esti játékok, ez nekem 100x jobb, emiatt is marad PC-n a BF, minden másra ott a PS, de más meg nem érdekel, egyelőre. :D

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák