Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxy27

    aktív tag

    válasz Beni2360 #6837 üzenetére

    Nem vagyok felháborodva, honnan veszed hogy felvágyok. még csak olyan hangnemben sem írtam sémit, amiből az jönne le hogy felvágyok háborodva.
    kaptam egy választ ami igazán nem válasz nem ez érdekelt ezt a BG is megírta volna.
    Erre adtam egy válasz ami a véleményem a jelenlegi álláspontom majd változik vagy nem ha megjön a csomag.
    Erre kaptam egy olyan választ ami nem igazán érdekelt hogy őszinte legyek mert ha elolvasod a 32 hszemet akkor látod hogy nem ez érdekelt hanem egy opció az eu direkt mail és ott is a tapasztalatok.
    nem írtam időpontot de nem is érdekes mert a tapasztalt emberek azaz olyanok véleménye érdekelt volna akik rendeltek így és van tapasztalatuk tudják azt hogy PL: ne keresem a kód alapján a csomagot mert nem találom úgysem, vagy csak akkor látom ha az országba van de az minimum 5-6 hét, és utána még a futár mire kihozza stb. Na mindegy azért köszönöm a kötekedés emberek azért itt is itt vannak. :W

    A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

Új hozzászólás Aktív témák