Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz w580 #3307 üzenetére

    Megbocsátva.
    A bambuval nem ez volt az első gondom. Az AMS-sel igen (leszámítva, hogy eredeti állapotában nem fogad akármilyen tekercset). Amúgy egy kb. 7 cm-es darab maradt a csőben az előző anyagból. 5 perc alatt megvolt a szerelés. A következő anyag akár át is tolhatta volna a fejig, aztán kinyomattam volna. De ilyen opciót nem találtam.
    Amúgy nem ez a gond, hanem, hogy van gond. Kétszer ragadt már anyag az extruder-be. Korábbi tapadási gondok.
    Az MK3S+ elavultságáról meg teljesen fölösleges hitvitát nyitni. Más a felépítése. És, ha megnézed, akkor még mindig elég erőteljesen nyomatja mindenki ezt a felépítést. Olcsó, ezért keresett. A Prusa coreXY nyomtatója, ami mondjuk nagyobb is, mint a bambu, eleve 2100-ról indul. És akkor még szerelni kell és csak egy anyaggal dolgozik. Egyéb tekintetben meg kérdés, mert még tesztet nem láttam róla.
    Ezt csak azért írtam, hogy látszódjék az árkülönbség két coreXY nyomtató között. Bár jelenleg csak feltételezem, hogy a Prusa majd jobb lesz, mint a bambu.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák