Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wilmots83

    újonc

    Sziasztok, szeretnélek megkérdezni titeket hogy a következő kis tervem mennyire megvalósítható szerintetek?

    Sziasztok, úgy alakult hogy sokkal kényelmesebb lenne ha még egy 24 colos full hd monitort is beiktatnék egy ugyanekkora és egy kisebb 17 colos monitor mellé! Kérdés hogyan oldjam meg ennek a kezelését, és ebben szeretném egy hozzáértő segítségét kérni. A laptopom integrált videókártyája 2 monitort tud kezelni és ilyenkor a saját kijelzőjét már nem, de sebaj mert épp most veszek majd egy asztali gépet!

    Utánanéztem és az intel core i procik közül a 3th generációsakba integrált videóvezérlők már tudnak kezelni 3 monitort egyszerre feltéve persze ha az alaplapon van elég kimenet.

    core i-5 3470 esetén látszik hogy az inetgrált intel HD graphics 2500 3 moncsit kezel

    mig egy i-7 2600 esetén az intel hd graphics 3000 csak kettőt

    Én egyáltalán nem játszok nagy gépigényű jó videókártya igényű játékokkal, nekem elég lenne ha configom VGA részlege egyszerűen csak kezelne 3 monitort.

    Lehetőleg olyan alaplapot keresek amin van egy D-sub egy DVI és 2 hdmi kimenet esetleg display port is.

    Ezt találtam: ASUS P8H77-V

    Grafikus megjelenítés
    Integrált grafikus processzor
    Multi-VGA kimenet támogatása: HDMI/DVI/RGB/DisplayPort csatlakozók
    - HDMI-kimenet támogatása max. 1920 x 1200 (@ 60 Hz) felbontással
    - DVI-kimenet támogatása max. 1920 x 1200 (@ 60 Hz) felbontással
    - RGB-kimenet támogatása max. 2048 x 1536 (@ 75 Hz) felbontással
    - DisplayPort-kimenet támogatása max. 2560 x 1600 (@ 60 Hz) felbontással
    Maximális megosztott memória: 1696 MB
    Az Intel® HD Graphics támogatása

    és ehhez a laphoz vennék egy 3dik generációs i5-ös procit.

    Viszont én teljesen laikus vagyok a témában és csak annyit értek a dologhoz amennyire hirtelen most utánaolvastam, ezért szeretném megkérdezni hogy van -e valaki aki integrált vga-t használ 3 monitorhoz vagy konkrétan tudja hogy ez így működni fog, esetleg konkrétan tudja hogy ez így nem fog működni! Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák