Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esteban1982

    csendes tag

    Sziasztok

    [link]

    Segítségeteket szeretném kérni, 1 hete vásároltam a fent megnevezett vga-t de nem akar normálisan működni.
    Tegnap vissza jött az egész gépem szervizből, hogy semmi baja ők nem vettek észre semmit akár milyen teszt programmal futtatva.

    Link a hibáról :
    [link]

    Amit ír hibának, hogy driver-t találja rossznak nem hinném, hogy annak lenne baja mert a legfrissebb változatot is próbáltam, nem béta verziót szedtem le hozzá stb. Egyszerűen már kifogytam az ötletekből, kérlek segítsetek nekem ebben. Ez a hiba utalhat, a vga-ra hogy rossz gyárilag ? Bármilyen segítséget elfogadok, vagy tanácsot. Amit kihagytam a hibák közül, amikor ezt ki írja olyankor elmegy a kép is ! Sajnos nem csak játék közben csinálja, párom csak sima böngészőt nyitott meg és ott tevékenykedett akkor is elment a kép, és ez a hiba üzenet jött elő ! Szóval nem értem az egészet.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Üdv mindenkinek

    Drimusz István

  • esteban1982

    csendes tag

    válasz Met #33386 üzenetére

    Ez komoly ! 1 hetes a gép, szervízbe nem találták a hiba okát, rengeteg tesztet végig nyomtak rajta a Memóriám volt sorozat hibás, azt orvosolták egy cserével de a hiba nem múlt el. Ha újra rakom a windows-t lehetséges, hogy jó lesz ? Vagy amit írtál mondjam a szerviznek ? :) Ha 3 napon belül lenne még a pénzt is vissza kérném szerintem. Nem ezért vettem majd 200 ezer ft-os gépet hogy 10 perc működés után egyből hiba hiba hátán legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Drimusz István

Új hozzászólás Aktív témák