Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    addikt

    válasz kolopele #88181 üzenetére

    Szerintem az a gáz, hogy az alapján próbálsz következtetéseket levonni egy 15 éves 450w-os táp 250w-os videókártyát való együttműködéséről, hogy a 850w-os öccsével "életérzést" tapasztaltál meg.

    Én meg bejártam az iskolába, hogy olyan hülyeségekről tanuljak, mint a feszültség, áramerősség, teljesítmény, kapacitás, transzformátorok, tranzisztorok, áramköri kapcsolások... csak azt nem értem, hogy minek. Elég lett volna teszteket olvasgatni a neten, meg márkaneveket memorizálnom, és máris a téma szakértője lettem volna :D

    Még egy utolsó gondolatot azért hadd fűzzek hozzá. A Corsair nem gyárt tápot. A corsair egy viszonteladó, aki a cwt, a seasonic, meg más random gyártók tápjait adja el a saját brandje alatt. Szóval kb itt valami olyasmit mondasz, hogy a Dell táp jó, mert a 850w-os dell táppal... Szerintem a saját érdekedben nézz utána jobban ennek a témának.

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák