Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz pandras83 #80573 üzenetére

    Mint mondtam nem megbántani akartam senki lelkivilágát, csak nem értem miért jó kuplerájban élni, dolgozni, játszani, bárakármit csinálni. Nem kell nekem, hogy az általad leírtakat megtegye, ahogy mondtam nyilván nem az én reszortom beleszólni ki, hogyan él, pusztán csak elborzaszt, mert szeretem a rendezett dolgokat. Ugyanez igaz arra is mikor konzolos csoportban valaki linkeli a képet a setup-járól és mintha rálapátoltam volna 6kg földet egy szeméttelep közepén. Nyilván a másik véglet mikor mindenki flexel a milliós setupokkal. Nem akarok nagyon off lenni, így is az voltam már. Elnézést ha megsértettem valakiket, de számomra ez akkor is :W :W kategória.

    #80574

    Így már látom ez már valamivel rendezettebb. Nem lehordani akartalak csak sosem értettem meg a fentebb leírt dolgokat. Az, hogy valami hány éves mennyi pénzbe került az csak egy részletkérdés, lehet valami 1000 éves és 1 ft, csak legyen meg a helye és legyen rendezett.
    :R :R

    Én ennyiben is hagynám, bocs még egyszer az offért meg ha bántottam valakiket. :R

Új hozzászólás Aktív témák