Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Scarletiel #80575 üzenetére

    Én inkább barkácsolós vagyok, szóval átlagos asztali gép szóba sem jöhet nálam. A gépem is specifikáció szerint boltból igen drága lenne újonnan valójában meg egyáltalán nem volt drága. Pl 23eft volt a 20 magos proci aliról, ramok darabja ~15eft azaz van 6db 32gb-os a gépben ami lehet túlzás de ramdisknek és virtualizálni dolgokat elkél annyi. Alaplap drága volt 75eft, de ez a platform alapból elég drága. Videókártya ami benne van most Radeon Pro Duo az 140eft egy kártyás módban jelen beállításokkal kb GTX1060-1070, két gpu módban pedig 1080-2080 szint. Nyers számítási erőben ha arra használnám akkor nyilván elég erős mezőnybe tartozik. Igazából a legjobb benne hogy nagyon halk.
    A 980Ti-t kaptam ingyen mert állítólag rossz (memória hibásként de majd kiderül). (bár a mai horror vga árakat nézve még hibásan is el lehetne adni 30-40eft-ért, jónak meg 120? körül ami azért erős tekintve hogy milyen régi kártya és ahogy olvasgattam utána hullot rendesen bár az tény hogy a csúcskártyák jobban hullanak.)
    Ha jó lesz a 980Ti azért elgondolkodok a videókártya cserén mármint hogy a Pro Duo-t lecserélném erre a GTX-re mert ahogy néztem a teszteket a GTX gyorsabb és a teszt alatt ahogy hallottam nem mondható hangosnak. Alapból a nagy gépemet nem szoktam megbontani, akár mekkora barkácsoló vagyok mert ha gyorsan kell valami róla akkor ne az legyen hogy éppen egy félig döglött kártya van benne. (amúgy abba Superflower platinum 750w-es van)

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák