Új hozzászólás Aktív témák

  • Attix82

    őstag

    Akit érdekel az input lag dolog szuper ábrákkal : [link]

    Lényeg: Driverbe a low latency globálisan nekem össze vissza működik, de manuálisan egyenként kikapcsolva / Be tökéletesen működik.

    Low latency: DX9-Dx11 működik . Az ultra beállítás a max frissítés alá helyezi az FPS értéket mint a reflex de nem annyira optimalizált és dadogásokat okozhat. Játék függő.
    Reflex a játékba minden dx12 elérhető és rendben működik. (felül írja a driveres low latencyt)

    Gsync mellett a VSync ON driverbe megadja a reflex Max FPSt és az alá fixálja így nem szükséges az FPS korlátozó.

    Ha nincs Reflex és nem akarod használni a Driverből a low latency Ultrát , akkor FPS korlátozó kell . Max monitor frekvencia - 3 ra kell rakni. Viszont itt is kisebb latencyt okoz ha játékba teszed ezt meg.

    Az én beállításom.
    Driverbe: Gync ON, Vsync ON, Low latency programonként KI, Driverbe fps limit 141,

    In Game: Reflex ha van, ha nincs fps limit 138.

    Ráadás: Lehetőleg a GPU kihasználtság 95% ne haladja meg, ha 99% akkor megint csak növekszik a latency. (HAGS miatt a windowsba)

    Előfordul, hogy előjön a 780 Mhz GPU-s bug, a megoldás hogy driverbe az adott programba az energia takarékosság oprcióba maximálisra tenni. (nekem a minecraftba hozza elő ezt a bugot)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák