Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítség szeretnék kérni. Építettem egy új gépet főleg munkára, semmivel nem spóroltam, rendben is van minden, de a videokártyánál elakadtam. A probléma, hogy olyan videokártya kéne ami 4 monitor tud egyszerre hajtani normális felbontásokon(kb. ez a terv: 3x 1980x1080/1200 + 1x 2560x1080 legalább), van egy jelöltem, van rajta 4 monitor kimenet(nyilván :) ), de csak annyit tudok róla, hogy gyártó oldalán azt írják: „Multi-view 4”, ami gondolom azt jelenti, hogy egyszerre használható is a 4 kimenet, de hogy milyen felbontáson illetve képfrissítéssel arról nem találok semmit. Erről lenne szó: GIGABYTE GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4G Ugye munkagépről van szó, de ettől függetlenül a konzumer kínálatból néztem kártyát, az ok sajnos roppant egyszerű: az ár. Szóval ha valaki tudna bővebb infót a linkelt kártyáról azt megköszönném, de lehet más gyártó más modelljéről is a multi monitor kezeléssel kapcsolatban, AMD is, csak a 4 monitor egyszerre kezelése a lényeg, meg persze a leírt felbontások, illetve a mostani modern gpu(nVidia Turing, AMD RDNA), meg hát az 50-60 ezer körüli ár :B. Ebben kérném a segítségeteket. Előre is köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák