Új hozzászólás Aktív témák

  • Levi_det

    kezdő

    Sziasztok!
    Lenne egy igen óriási bajom, amit már hónapok óta próbálok megoldani.
     Kártya: Sapphire Radeon Rx590 8gb Nitro+ SE
    Alaplap: Asus Prime A320M-K
    Táp:Cooler Master V550 550w-os 80+gold
    CPU: Ryzen 5 1600x
    8gb 2666mhz Kingston HyperX RAM

    Alapból amikor összeraktam a gépem, 3 hétig teljesen jól működött, aztán volt egy pont, ami után ha a gpu-t terhelés érte azonnal crashelt. Ezután 2 hónapot kellett szenvednem az Emaggal, hogy kicserélje. Beraktam a kicserél vadiúj kártyát, és teljesen ugyan úgy működött, mint az előző ( sehogy ) ezért gondoltam, nem a kártya lehet a hibás.
    Elvittem a gépemet egy szervízbe, és azt mondják, hogy a videókártya a probléma okozója még mindig.kipróbálták más táppal, és azt mondták, hogy ez nem lehet az alaplap.... 2 hónapon keresztül szenvedtem, hogy kicseréljék azt a nyamvadt kártyát, és egy UGYANOLYAN szart kültek vissza..... na ezzel mit tudnék kezdeni???? Az Emagról vettem a kártyát (tudom, megbántam, de azt hittem, ha valakinek 4,9 csillaga van, és ennyire reklámozza magát, és népszerű, akkor csak nem ver át ) és teljesen azt hiszik, hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok. 100 ezer forintom van a levesben 3 hónapja, és már nem tudom, hogy mit tegyek, kérlek segítsetek, mert 100 ezer forint tanulópénznek azért már sok lenne. Bármilyen segítség, vagy tanács jól esne ebben a lehetetlen helyzetben.

Új hozzászólás Aktív témák