Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Üdv!

    Újra kellett raknom a windowst és amikor oda jutok, hogy felrakom a catalyst-ot, a telepítés után újraindítom a gépet de amikor bejelentkezik nem látok semmit csak a hátterképet. Se asztal semmi. A feladatkezelőt meg ha elő akarom hívni akkor egy nagy szürkeség lesz.

    Mi baja lehet? Catalyst felpakolása előtt is már tudok fullhd felbontást választani win telepítés után azonnal, ami fura mert eddig 1280-as volt a max.

    Van egy ssd, ezen fut a rendszer meg van egy hdd amin tárolok stb. Itt is van egy jelenség amit nem értek, eddig nem volt ilyen: a hdd a D meghajtó, belemennék a letöltésekbe és olyat dob, hogy nincs megfelelő jogosultságom a mappa megtekintéséhez (holott a fiók rendszergazdai jogokkal bír), DE a folytatás választása esetén már lesz jogosultságom a mappa megtekintésére. Wtf?! Eddig oda mentem mindkét lemezen ahova akartam most meg ilyen bullshit-tel dobálózik.

    Ez a catalyst is micsoda? Próbaltam a vga telepítőlemezén levő régebbi drivert feltenni, de ugyanez ami 14.12-vel. Rejtély, valaki tudna segíteni, hogy mi miatt van ez?
    Asus 7870 az alany, de van egy sejtésem, hogy ez nem a vga sara, hanem valami rendszerhiba vagy nem is tudom.

    Köszönöm!

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák