Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Sziasztok. van egy Legion lenovo 5-s gépem ryzen 5600h + rtx 3060. eredeti friss windows 11-el. semmi nicns rajta csak eredeti battlnet jatek. egy premium előfizetett avast és a cégemnek a fil stúdiós VPn-je ami csak akkor megy,ha én elidnítom. az a bajom ,hogy azt csinálja,hogy WIFI-n már Itthon és a szüleimnáls az anyósoméknál is mindennel lagolnak ajátékok. Amitn bedugom a lan káblet megjavult. Leteszteltem 2 laptoppal egy ezer éves i3-as asussal meg egy HP-val és azok meg rendesen mennek. Szóval kábelen hibátlan. WIFI-n akár telekom, akár Digi , akár TP linkes routerra csatlakozom lagol a Legion . Dota 2-ba folyamtosan gurál az FPS akár 2 cm-re vagoyka routertől is. WOW-ban meg futkározom a karakteremme egyszer csak mindenki egyhelyben kezd el futni és én megyek tovább. Aztán 10 másodperc lag lepereg 1 másdoperc alatt. Viszont amitn bedugom alan kábelt. 4-5-6-7 óra játék után is egy lag nincsen.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák