Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz gyulazsolti #41259 üzenetére

    Talán még ennél a Lenovo laposnál is F1 a BIOS-ba belépés. Tehát kapcsold be, nyomkodd az F1-et (vagy legalábbis azt a gombot, amivel be tudsz lépni az adott gép esetén a BIOS-ba), majd amikor már vélhetően a BIOS-ban vagy, a Win + P gombkombinációt nyomd meg és nézd meg, hogy jelenik-e meg kép. Ezt lehet, hogy ismételned kell, mert lehet, hogy elsőre a digitális (HDMI vagy DP, nem néztem meg, melyikkel rendelkezik konkrétan ez a lapos) kimenetre adna ezzel képet.

    Ha már van kép a BIOS-ban, akkor már nem lehet túl nehéz megtalálni azt a beállítást, ahol fixálod, hogy ezentúl minden esetben a VGA kimenetre adjon képet bekapcsolás után.

    A fenti metodikával én tudtam tesztelni képernyő nélküli Lenovo Thinkpad L450-et külső képernyővel, de szvsz az IdeaPad-odon is működnie kell.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák