Új hozzászólás Aktív témák

  • .Sziszi.

    csendes tag

    válasz pube111 #44373 üzenetére

    Hát, elég durva, pláne új készüléknél. Enyém gari végén van, de még itt is bosszant.
    Vicc, hogy egy tökéletesen működő valamit így elszúr egy főverziós frissítés, visszaállításra meg nem ad lehetőség a márkaszerviz, ha már gariról beszélünk.
    Ha meg már lejárt volna a gari, fizessek azért, hogy ismét használható legyen?

    Lezárt képernyős gondot nem vettünk észre, pl. éjjel is volt már jelzés. Kíváncsiságképp most próbáltam egyiken (ami itthon van), simán jött értesítés.
    Más problémád is van vele?

    Sok apróbb anomália volt eddig. App nem megfelelő működése, de már az androiddal érkezetteké is, nemcsak a telepítetteké. A merülés még ezeknél is rosszabb, fő probléma. Amikor elhoztam a szervizből, egyik kártyát zároltnak vélte, hiába fogadta el a pin kódot és mutatott térerőt. Ahogy a többi dolog is feltűnt, vittem is vissza.

    A frissítésig, majdnem 1 évig tökéletes volt a teló a 7-essel, semmi hátrányt nem tudok mondani.
    Mivel a másik is ugyanígy problémás, egyértelműen a frissítés a tényező. Azzal addig szórakoztam most ismét jó (a frissített 8-assal), remélem így is marad.

Új hozzászólás Aktív témák