Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    Sziasztok!
    Új vagyok az űrszimulátorok terén, sőt az árkádosabb űrlövöldék is ismeretlenek számomra. Mégis mindig vonzott a téma. Olyan játékot keresek, ahol realisztikus az űrhajókkal való mozgás, de nem csak az űrhajódban töltheted az idődet, hanem kimehetsz a bolygók felszínére is, ott vannak kidolgozott civilizált városok, npc-kel, küldetésekkel, megoldandó feladatokkal, rejtélyekkel. Lehet és érdemes is benne kereskedni, esetleg csempészni/kalózkodni. Valamiféle sci-fi rpg, mai grafikával. A mass effect 1-el játszottam annó, és nagyon tetszett, de emlékeim szerint az űrhajóval való mozgás igen korlátozott volt és a kereskedelem és társai egyáltalán nem voltak fókuszban, több volt a felszínen való fps lövöldözés, meg a hatkerekű járművel való felderítés. Az eredeti KotOR 1-2 szintén említésre méltó, de azt hiszem ott sem lehetett a hajókat repülni.
    Jó lenne olyasmi ami 2-3 napnál tovább le tud kötni és nem válik végtelenül repetitívvé, mert ahogy néztem a témába tartozó játékok nem éppen olcsóak a steamen. A nap folyamán az Elite: Dangerous-ról olvasgattam, ami elsőre nagyon is tetszik, de a fene tudja meddig kötne le és ahhoz azért drága hogy pár nap után abbahagyjam. Arról nem is beszélve, hogy ehhez valamiféle joysticket vagy Hotas-t is illene venni, a kettő együtt pedig már tényleg nem kevés pénz...
    Szóval MMO-kat is mondhattok, bár azokban abszolút nem vagyok otthon, lényeg hogy ne valamiféle havidíjas dolog legyen, és a pay to win játékoktól is igyekszek távol maradni.

    Őszintén szólva magam sem tudom mit szeretnék, tegnap még sima fps-ekről kérdeztem... várom a gpu-m eljövetelét és az addig fennmaradó holt időben tapogatózom hogy mivel is kellene játszani ha már majd tudok... Jelenleg az űrhajós játékok vannak terítéken. Remélem nem bánjátok a kérdést... :R

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák