Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz ollie #12464 üzenetére

    Nem is feltételeznéd, hogy jogos kritikával éltem a saját ízlésemnek megfelelően.

    Mindkét Torment játékkal játszom, végignyomtam a Fallout 1-2-t, a Dragons Age: Origins-t stb. Biztosan nem szeretek olvasni, véletlen sem arról van szó, hogy a középszerű, konzolra írt RPG-ket nem szeretem, amiben a "párbeszéd" amolyan töltelék, hogy ne negyed órás legyen a játék – merthogy fél órás YT-os végigjátszás már létezik a Divinity-hez, és annak is a fele az, hogy a párbeszédeket pörgeti. Sőt, még gondolkodni se szeretek, ezért volt az egyik kedvenc játékom a Witness.

    Én arról beszéltem, hogy a semmiből származó, minden érdekességet nélkülöző pitiáner beszélgetésekre nem vagyok kíváncsi a pályákon egyenletesen elszórt NCP-kkel, miközben távolságokat valójában nem teszünk meg. Ez egy besűrített, egyszerűsített valami, ami különösen rosszul vette ki magát, hogy épp a Torment után próbáltam. Utóbbi fényévekkel jobban meg van írva minden szempontból. Biztos ez volt a hiba. Így egyedüli mókaként maradt a harcrendszer, ami meg elsőre érdekes, de fél óra alatt kimaxolható.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák