Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    Hogy lehet ilyen idő?! Reggel kilépek az ajtón, mit sem sejtve aztán egyszer csak ZSUPPSZ zuhog az eső mintha csak engem akartak volna leönteni!! :( Rohantam is vissza, és maradtam inkább a jó meleg á... számítógép előtt! :C

    El vagyok havazva. Tegnap fél 12-kor értem haza. Nem ebédeltem, mint ahogy azt már kezdem megszokni egy hét után.

    Barátnőm iszonyat beteg, hetek óta magas láza van és a hülye dokik nem tudják mi baja! :( Nagyon aggódok miatta, szorítsatok hogy meggyógyuljon, mert már igazán lehetne egy kicsit egészséges is. Tavaly tél óta folyton csak gyengélkedik! :(

    Kellene már egy notebook, de sajnos annyira elérhetetlenek a számomra! :( Próbálom elcserélni a gépet notira de valahogy senkinek sem kell ez a vadállat gépezet! :F

    A nap folyamán szereznem kellene igazolást valahonnan. De ennyit már csak kibírok. Nincs sok hátra, hetek kérdése és már lezárnak minket. Ha jól számoltam 12 tanítási nap van, és ebből azt hiszem 4et elsumákolok még most! :C Lehet hogy javítanom kellene? :F A szabadságérzet úgyis mindenért kárpótol majd! :DD

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Aktív témák