Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz arty #94 üzenetére

    +1

    Nem gondoltam volna, hogy ezt így magyarázni kell amúgy. :D Egyik kutya, másik eb, ha exkluzivitásról van szó, de az ilyen felvásárlások teljesen más kategóriába esnek.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • nonsen5e

    addikt

    válasz arty #94 üzenetére

    PC-only szemszögből a Sony már alapból a legrosszabb forgatókönyv, szóval számomra a legrosszabb esetben sem változik semmi, de minimális esély viszont van arra, hogy jobb lesz.

    ---

    Engem mellesleg a gamepass teljesen hidegen hagy, én csak azt akarom, hogy legyenek a játékaim PC-re, lehetőleg ne epig gamesen és ne évtizedes konzol exkluzivitás után.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • AxBattler

    félisten

    válasz arty #94 üzenetére

    2.) az MS semmiféle bábáskodást nem tud felmutatni a COD-al kapcsolatban, kvázi felvásárolná a "többiek elől", PONT. leemel a polcról egy jól fogyó, készterméket. nem épít fel semmiféle saját IP-t, saját ND-t, semmit. csak rombol.
    ...
    4.) ha ma az MS megvenne egy COD-ot, xbox (timed)exklu lenne

    Okkké, látom itt már végleg elgurult a pöttyös labda... Azért még utoljára kérdezném, hogy az utóbbi pár évben melyik platformon volt timed exclusive a COD ilyen-olyan játékmódja?
    Csak nem a PS-en? Mert talán a Sony annyi pénzt ölt bele a COD IP fejlesztésébe, igaz?

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz arty #94 üzenetére

    A Checkpointon is úgy kommentálták a Sony egyébként tiétekre nagyon hasonló ellenvetéseit, hogy mindkét fél (MS és Sony) szánalomra méltó töketleneknek állítják be magukat - a Sony lényegében azt mondta, hogy hiába annyi év és rengeteg exkluzív, a CoD nélkül lehúzhatná a redőnyt.
    Hát, akkor tényleg itt a vég, ha egyetlen külsős cég egyetlen játéka ilyen meghatározó része a túlélésüknek, egy ilyen céget senki sem fog megsiratni :)
    Egyébként a fentiekbe hogy fér bele az, hogy a PS éveken át fizetett az Activisionnek CoD PS exkluzív tartalmakért?

    Kit érdekel, hogy folyamat? A játékosoknak az számít, hogy ha megvesznek egy adott konzolt, akkor azon mi elérhető, mennyire kell választania az exkluzívok között, amikor kiválasztja a konzolját. Azt értem, hogy ti a Sony alkalmazottai és részvényesei szemszögéből nézitek az egész felvásárlási hercehurcát, a rossz hír az, hogy játékosból sokkal több van. Továbbra is azt mondom, hogy aki évtizedeken át dolgozott a fragmentáláson, az ne sírjon, ha a konkurencia is ezt csinálja. Például a Nintendónak van legtöbb saját tartalma, de ők nem is kezdtek el sírni, hogy külsős partnerek nélkül éhenhalnának.
    És ha a játékosoknak nem tetszik, amit az MS valaha is csinálni fog az általa megvett stúdiókkal, az az MS-re fog visszahullani.

    #84: persze, persze, amikor ezek a játékok kijöttek, se a PC-nek, se az XBox-nak nem volt számottevő piaci részesedése. Vagy mégis volt, tehát veszítettek el vásárlókat. És még te hivatkozol a logikára :)

Új hozzászólás Aktív témák