Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz nonsen5e #97 üzenetére

    He? Itt és most MS Activision felvásárlása a téma. Hogy ez mennyire tutiság... hogy jön ide a sony, mint legrosszabb forgatókönyv? Lemaradtam valamiről? Nekik is van egy 70 milliárdos ajánlatuk ami veszélybe sodorta a steames diablódat, cododat? :D

    #99 aginor
    feltettem egy egyszerű kérdést, mennyiért veszed a gamepasst, erre csak védekezel és védekezel és mellébeszélsz és mellébeszélsz :D Mi az a duma, hogy "aki nem ért veled egyet az rossz"? te hány éves vagy, vagy hol élsz, ahol ez egy vitában előkerülhet? :D

    egyébként ez is válasz ám.... nyilvánvalóan a havi ezerforintos gamepass mögül nyalizod az MS deal-t, csupán azt felejted el, hogy az valójában nem másért ezer, mint a trükközés... és nyilvánvalóan nem lehet a havi ezreseidből AAA+++ codokat finanszírozni.

    "Meglátásom szerint mindkét cég megpróbálja maximalizálni a profitját, és egyik kutya, másik eb." - ezt 1:1 ígylátom én is, csak ez itt és most lényegtelen, mivel most egy MS féle Activision felvásárlás a kérdés. És ezt fentieket ITT eldurrantani, nettó relativizálás, maszatolás, csúsztatás :)

    #101 AxBattler
    amikor valaki egy teljes kiadó felvásárlásához mér egy egyetlen játék játékmódjának :D :D :D timed exkluzivitását (valójában pitiáner déelcéket), akkor az elgurult pöttyös labdát ~méteres körzetben érdemes keresni....

    #103 GhanBuri Ghan
    és itt a következő.... számodra is ugyanaz a egy teljes játékszéria kisajátítása, mint 1-2 semmitérő DLC? és ezt így faarcal betolod a kommentmezőbe? :D

    Switchre nem volt eddig COD, de most, hogy jönne, szerintem indokolt lett volna a sírásuk. Vagyis várj, csak téged lepett meg, hogy bezzeg ők nem sírnak. Atyaég :D

    pici infó: amikor az első Crash kijött, az xbox a kanyarban sem volt és a DOS-pécé éppen nem világhódító gémingplatformnak számított :D Éppen az alkalmatlan sega/nintendó volt a sonyalternatíva. Mégegy atyaég.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák