Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjanni

    tag

    https://napidroid.hu/keves-szo-esik-samsung-galaxy-s24-ultra-egyik-legjobb-ujitasarol/

  • fjanni

    tag

    Valaki csinált már utólagos készülékbeszámítást? Az tényleg működik hogy pl. a Yettelnél megveszem az S24U-t (ők nem számítanak be telót) és utána a Foxway-nél intézem a készülék beszámítást? És ilyenkor valóban átutalják a kalkulált összeget a számlámra, a 40 eFt-ot + amennyit kalkulálnak a beküldött telóra? Mert ha elolvasom az erre vonatkozó tájékoztatókat akkor nekem ez jön le. [link] és [link]

  • fjanni

    tag

    Én is hoztam ma egyet a Yetteltől, S24U 512, flottás áron, Note 10+ -t vált.
    Örülök hogy a Note széria nem szűnt meg és tovább élnek a hasznos funkciók az Ultrában.
    Élső tapasztalatok:
    - 50%-ra töltve.
    - a telefon pont olyan magas mint a Note 10+, de kb. 1 mm-el szélesebb és kb. ennyivel vastagabb is. De mivel nem lekerített, fogásra is vastagabbnak tűnik, szokni kell
    - a szín grey, én valamivel sötétebb árnyalatra számítottom, elsőre nagyon világos a fekete után. De a telefon nagyon szép egyébként ebben a titánszürke színben
    - képernyővédőt nem tettem rá, az előző telóimon sem volt, soha nem volt gond, nem karcolódott. Ez a kijelző pedig Gorilla Armor, állítólag még jobb. Tokot majd teszek rá, egy leeséskor az sokat tud védeni (tapasztalat). Még olvasgatom a véleményeket hogy melyik milyen és utána választok.
    - szoftvert nem frissített, ezek szerint még nem jött ki az első frissítés
    - tényleg mattnak tűnt a kijelző elsőre a Note-al összehasonlítva. Sokkal kisebb lett a különbség amikor a fényerőt felhúztam kb. 1/3 szintre, ahol a másik is volt, gyárilag nagyon alacsony fényerő volt beállítva. Szerintem egyébként megszokható, inkább természetes, mint élénk színek vannak. Ennek fő oka szerintem a tükröződésmentes kijelző és ez olyan mint a laptopoknál a fényes és matt kijelző. Ha egymás mellé teszed a kettőt a fényes színei sokkal jobbnak tűnnek, de hosszabb távon a matt sokkal kellemesebb, nem tükröződik, bármilyen szögből nézheted akár napfényben is és természetesebbek a színek. A TV-nél is én természetesre állíton a színeket az élénk helyett, fakóbbnak tűnik elsőre, de az a valóságnak jobban megfelelő.
    - SD kártya sajnos nem rakható bele mint a Note-ba, nem tudom áttenni, fel kell majd másolnom.
    - az alsó gombsor átalakult, kivették az alulról felhúzható 3 gombot, így fixen ott van a navigációs sáv (elveleg van újjhúzásos navigációs sáv de az nem úgy működik)
    - most indítom az utólagos készülékbeszámítást, egy S6 Edge-t adok le ami már hibás, egyébként ki kellene dobnom, de így kapok rá 3 eFt-ot + a 40eFt-ot. Az ennél régebbi szériákat már nem fogadja el, az újabbakat pedig még el lehet adni jobb áron mint amit itt kínálnak. A Note 10+-t is eladom.

    A készülék egyébként nagyon szép, jó a fogása, jó a mérete (akinek nagy keze van) és minden nagyon gördülékenyen, akadásmentesen működik.
    Remélem segítettem a még vacilálóknak.

  • fjanni

    tag

    Belakni hogy érdemes a telót? Samsung és Goggle accountból vissza a mentés, alkalmazások egyesével felrakva vagy mehet az automatikusan felkínált adatmásolás a régi telóról (Note 10+)?

Új hozzászólás Aktív témák