Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz Laci4 #1391 üzenetére

    De ha villámgyorsan bejönnek a weboldalak, akkor mi a baj? Nekem iszonyú lassú a net, és avast! nélkül is, csak úgy egy fokkal jobb (érzésre)... De mondom, kibírom. Cserébe jó kis web-védelem, stb. Pénz helyett ez az ára a progi használatának.

    McClane: Te vagy az első felhasználó, akinél nem jelentkezik a probléma, semennyire... :)

    dnsi: Mi miatt lett ilyen hamar száműzve? Csak úgy, vagy konkrét dolog miatt?

    A másik topikban már nem reagáltak. Szóval itt van az a Cinober oldal, amire az avast! téves riasztást ad, már több napja. Régen az Avira is, de valaki elküldte nekik a linket, és az a válasz érkezett, hogy az oldal tiszta.
    Én az avast-blogba írtam, ott aki válaszolt, az írta, hogy két kártékony kód van a főoldal végén...
    Most akkor mi van? :F

    [ Szerkesztve ]

  • McClane

    aktív tag

    válasz Laci4 #1391 üzenetére

    A Digi fórumában [link] más sebességmérőt szoktak ajánlani nem a speedtest-et. Szerintem a torrentel elért sebesség (hozza az elvártat) a mérvadó és nem a sebességmérő oldalak által kiírt érték. Nekem a sebességmérő oldalak mindig fölé mérnek 2 Megabit helyett mutatott már 3 Megabitet is, de ez lényegtelen, mert nem tudok azzal a sebességgel stabilan tölteni...

    A letöltés korlátozást teljesen ki lehet venni, csak a feltöltés korlátozása javasolt. 9.6 Megabyte-hoz már hozzáadtad az overhead értéket? Ha 2.0.x uTorrent kliensed van akkor az overhead-et külön írja ki.

    (#1392) 12-es csaj A fórumokba leginkább azok írnak akiknek gondjuk van. Ritkábban azért, hogy elmondják minden rendben. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák