Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiii.

    aktív tag

    válasz tomcsi23 #3681 üzenetére

    akkor ezt most kihasználom egy kis reklámra, ha már így kérted :B :

    a videós haverom, a fotós meg a barátnője volt, én csak vezetni szoktam :D szóval a videóban sok érdemem nincs, én csak az életükért feleltemsoha ne vezessetek fotósoknak :U :D a hétvége termését linkelem legszívesebben, mivel sierrás közegben mozgok így ilyen társaságokkal van kapcsolatom, bocsássatok meg emiatt:

    Képre kattintva látható a videó, a keleti régió szerintem legkomolyabb autói feltünnek az aterimotorsportnál:

    Sajnos a Sierra megadta magát, így nem lehetett hosszabb a videó. Előtte Budapestem volt forgatás:

    A héten még jön a hivatalos videó a II. Legnagyobb kelet-magyaroszági autóstalálkozóról aztán a hónapban még lesz E46 3.2, és Lexus LS400 videó.

    Peasant Films

    Fotókat pedig itt lehet csodálni: Zitaphoto

    Igen, ilyen aljas vagyok, hogy fórumon "hirdetek", de az üzlet, az üzlet ;]

    u.i: amit még érdemes megnézni:

    Gatebili túra:

    és ahol megmutatkoznak a mi anyagi helyzeteink, a kb 50.000ft-ból épült(csövezéssel, kagylóüléssel) bokorugrató autó, melynek ennyi volt a célja, hogy tetőre tegyem, de nem sikerült felborulni sose :DD(igen, ezt én követtem el, kb 20 különböző autótípus alkatrészeiből összehenkelve, irányíthatatlan, de nyári mókának jó volt )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák