Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz katona.jozsi #11571 üzenetére

    Amiket én használtam (G1W és alfajtái) tudják a mozgásérzékelést, csak azt nem tudom, hogy képi vagy G senzoros az egész. Az biztos, hogy amikor be volt kapcsolva, indulásnál az első pár (3-5) mp lemaradt rendszeresen, így mellőztem..
    Nem láttam még megbízhatóan működő ilyen funkciót, semmilyen kamerában.

    A legegyszerűbb módja a képi mozgásérzékelés lenne, és fotókat csinálna a kamera, ha mozgást érzékel, de ehhez kell egy idle áramellátás, és jó lencse, ami sötétben is tud értékelhető képet csinálni. Na ez az, ami szinte egyik kamerának sincs. IR nélkül szvsz felejtős.

    Évekkel ezelőtt elkezdtem ez irányba elmenni, de az lett a vége, hogy: " Költesz rá 30-50e ftot, és lesz egy felvételed arról, hogy egy kapucnis csávó beül az autóba, majd elhajt." Igaz. Ha nem néz bele a kamerába, tök felesleges a felvétel.

    Arra jó lehet, ha közös parkoló van, vagy utca, akkor egy meghúzás, nekitolatás esetén a rendszám/autó felismerhető. Esetlegesen egy szándékos karcolás, ha látszik rajta, hogy közelít, távolodik a kocsitól.
    Oldalát nem tudod levédeni látószögben, eleje, és hátulja, és ez is 2 kamera.

    Webkamerával próbáltam ablakból egyszer, de szürkület után értékelhetetlen képek készültek sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    havri

Új hozzászólás Aktív témák