Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    senior tag

    válasz dino_m #256 üzenetére

    Hát bugokkal én is találkoztam. Pl. Brands Hatch-en boxból kijövetnél egy csomószor elkezdett húzni a kormány jobbra, így irányíthatatlan volt a kocsi.

    Nekem is sokszáz órám van pc1-2-ben, Így a pc1-ben tapasztalhattam, hogy az SMS-nek a kiadástól kezdeve tartott vagy fél évig mire olyan állapotba került a játék, amivel illett volna kiadni. Mondjuk ez még xbox-on volt. De nagyjából egyidőben jöttek a patchek, szóval pc-n is így lehetett.
    Ami nagyobb gáz, hogy a pc2-ben mai napig nem javítottak olyan dolgokat, mint a kuplung nélküli akadálytalan fel-le váltás kuplungos kocsikban, hiába könyörögtek a játékok már kb. az első naptól. Az FFB-t sem sikerült épkézlábra kalapálniuk, inkább a hozzáértők által készített custom ffb settingeket használtam. Nagyon szerettem mindezek ellenére a pCars-okat, de az vezetési érzet/élmény már most sokkal jobb az ams2-ben, mint ott valaha.
    A Live Track jönni fog, ezt írták korábban. Hát ez van, Reiza kis csapat, lassabban haladnak, ráadásul nyilván a korona vírus sem segített.
    Nekem legjobban a Nordschleife hiányzik, ezért még néha gurulok egyet-egyet pCars 2-vel, de ha minden igaz egyszercsak az is jönni fog.

    [ Szerkesztve ]

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

Új hozzászólás Aktív témák