Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz VágniValó #8069 üzenetére

    Nagya21, Dr Szilikát, Dluinet, Kiskutya
    Mindenkinek köszönöm az ajánlókat és tanácsokat! Olvasgattam értékeléseket, pörgettem a youtube-ot.

    Végül Tchibo Esperto Pro lett: menü helyett világító ikonok, amiket csak meg kell nyomni. Gondoltam egyszer megy anyám nyugdíjba, megvettem neki a Pro-t, tegnap a cappuccino módot is kipróbáltuk, ma már teljesen egyedül készítette el magának és használta az autoclean-t + a csövet levette, átmosta és visszatette tök magától.
    Az espresso amit ad nem jó, hanem a "b@zdmeg de finom!" kategória, a hosszú kávéja simán jó. (Őrlési fokozatot a legnagyobbra vagy 2. legnagyobbra tekerve adja a mi ízvilágunkat, az alapbeállítás, a 2. legkisebb volt, ami túl vizes nekünk).

    A cappuccino-ba csak belenyaltam, de nálam az is 10/9, egyszóval na: izgultam hogy jó kávét csinál-e, de le vagyunk döbbenve mennyire finom minden (eddig csak Szarvasin és dolce gusto kapszuláson éltünk, amik jók de ez a gép mégiscsak egy másik szint). Szerintem ha nem is a Pro-t de a sima változatát megveszem magamnak is Budapestre.

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák