Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osynho

    addikt

    válasz Julot #56234 üzenetére

    Hello!

    Nem teljesen értem hogy képzeled az aktív rendszert 2 szett + sub felállásban, úgy, hogy csak 2 csatornányi erősítőd van. Ráadásul a Kenwood nem aktív, ahogy talán ez a Pioneer sem. :)

    Volt BT60U-m és 92SD-m is rövid ideig, nekem nem volt gondom a kezelésével. Pontosabban voltak érdekességek, de 80PRS-nél is vannak. :/

    Az az erősítő élből kevés lesz a nyomóhoz, inkább akkor vennék egy combosabb 4 csatornásat, a 2 elsőt és a subot is arra kötném, a hátsó hangszórót pedig nem erőltetném. Vagy külön-külön erősítő a subnak-szett(ek)nek.

    [ Szerkesztve ]

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Julot #56234 üzenetére

    szia

    nem tudom, nem önreklám akar lenni vagy ilyesmi, nekem is 92sd-m van, gondolkozok majd a továbblépésen (szóval egyszercsak eladó lesz a lelkem), de én azt tudom mondani neked, hogy szerintem marha jó a kezelhetősége.

    Totál olyan, mintha valami totalcommanderbe lépkednék ide-oda-amoda :)

    van a szép nagy kiiinwwwoood gomb, azt megonyomod bemegy a számok közé, nyomod a menüt, azzal megy egyet vissza tekeret, megy le-fel, megint kiiinwoood gomb akkor az az oké, ha pedig teljesen visszamész megkapod a menüt, a színezetét is nagyon szépen lehet állítani, meg szerintem még az egész úgy egyben van, hiába az a "zongoralakkos" beütéses a lelkem

    nekem tetszik, én is pusztán a full aktívság miatt váltanék, ha lenne rá pénzem, de jelenleg nem az a legfontosabb plusz jelenleg össze is van állva a rendszerem a fülemnek :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák