Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabady

    aktív tag

    válasz b.gyula1983 #72226 üzenetére

    Ear001 kollega már megírta a választ. Ahány hangszóró, annyi adat és annyiféle lehetőség, hogy hol szól jól. Terveztem már mélyládákat és ugyanazon ládába más hangszóró teljesen másképp szólt.
    Nem ennyire fekete és fehér a dolog, hogy veszek egy pár drága hangszórót és az egyből letépi a fejem.
    Illetve ha veszel hangszórót, az sem fog egyből olyan hangzást adni, mint amit elvárnál, be kell járatni.
    Én a meganeomba a gyári hangszórókat lecseréltem a cabasse nevezetű komolyabb technikára, amit egy pioneer d osztályú erősítővel hajtok, illetve az ajtókat is leszigeteltem... Kis fejegység hangolás után, ha nem is tépte le a fejed, de nem mondtad volna meg, hogy nincs mélyláda az autóban, olyan szépen lement a mélyebb tartományokba is, pedigy "csak" 13as hangszórók.
    Ez persze később kevésnek bizonyult, mert zene buzi vagyok aztán csak elcsábultam egy kis kompakt mélyládára.... :DDD

    *** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

Új hozzászólás Aktív témák