Új hozzászólás Aktív témák

  • rhonin

    senior tag

    válasz kacsa7 #60712 üzenetére

    Kezdem kapisgálni. Be is állítottam most az erőt úgy, hogy 1-2-es csatornáról megy a szett. Balról jobbra az erőn, HP filter on, input mode stereon.
    A 3-4-esről pedig hidalva a láda, LP filter on, input mode 3+4, input channel 1+2.

    A fejen viszont ma kikapcsoltam egy olyan beállítást , hogy subwoofer on/off és ezt off-ra raktam.
    Eddig kb. 22-23ig tudtam tekerni a hagnerőt, hogy ne legyen zavaróan hangos. Most ez már 15-ösnél is jelentkezik és valahogy egységesebb lett a hangzás is.
    Mi lehet ez a beállítás?

    Polaritást is próbáltam, most így fordítottan mintha nem szólna érezhetően hátulról a láda.
    Lenne még rajt mit állítani mert mély egész jó, magas nagyon tetszik viszont a középhangok mintha kicsit háttérbe kerültek volna... valahogy az első szett közepei mintha nem lennének érezhetőek. :U

    ui.: a 3-4-es csatornán a gain azóta sem működik. De megnéztem, kíváncsiságból, hogy átraktam az 1 pár RCA-t a 3-4es csatira és úgy viszont működik, szóval hála istennek nem hibás az erő, de hogy miért nem működik azt nem értem... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák