Új hozzászólás Aktív témák

  • lautnermark

    aktív tag

    Az outletnél tegnapelőtt lemondtam a Pio5900-t, mert talán péntek, de valószínűbb a jövő hét vége volt a legújabb válaszuk a termék érkezését firtató érdeklődésemre. . Másik webshopban vettem egy PRS-t. Így most nem maradt pénzem erősítőre, de sebaj. Majd egy-két hónap múlva veszek azt is. Gyorsan bekötöttem, de cseszné meg az úttörő gyár, miért nem tudnak egyforma csatlakozókat gyártani (a táp-hsz. csati a készülékben)? Ahogy megfogtam a fejet, hát van benne anyag, nem két deka. Nagyjából belőttem a váltót és az időkorrt, mással nem is nagyon foglalkoztam. Finomhangolás majd ha ráérek. Kijelző, rádió stb. beállítása majd. Egy gyors kérdés: a clock órát át lehet állítani 24 órás formátumra? Kb. 1,5 órát hallgattam, így "összecsapva", hála a TA-nak végre kezd rend lenni előttem. Milyen volt? Hááááááááááááát, besza-behu. Szerintem még álmomban is vigyorogni fogok, pedig 94 óta zenélgetek az autóban, de ez most "leültetett". Még a végére: Köszönöm szépen a jó tanácsot azoknak az itteni társaknak, akik a múltkor azt javasolták, hogy ha egyszer már rágondoltam a PRS-re, akkor ne fussak el előle. Igazatok volt.

    Közben az aktív Blau ládát átalakítottam passzívra és kapott egy kis erősítőt. Jót tett neki, beleköltőztetett egy kis életet. Azon gondolkozom, hogy keresek neki egy zárt ládát, aztán lehet, hogy nem is lesz szükségem drágább subra.

Új hozzászólás Aktív témák