Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    Na addig ügyködtem amíg csak kipróbáltam a HD zenét a kocsiban :)

    Eszembe jutott, hogy a telefont is hozzá tudom kötni USB-n a playerhez, de akkor döbbentem rá, hogy ez nem elég mivel ilyenkor a fejegység játsza a zenét, és ugyanaz érvényes
    Aztán mikor rámásoltam a 24bit 192 khz-es zenéket, az összes androidos musicplayer azt mondta hogy "not supported" :((
    Letöltöttem többet is, amire megtaláltam a 'DeaDBeeF' nevü zenelejátszót, aminek elég egyszerű felülete van, de lejátssza a 24bit 192khz-es zenéket is...
    Utána pedig felfedeztem a jack dugót a pioneeren, ami AUX IN bemenet, tehát csak össze kellett kötni jack-jack vezetékkel a telefont és a fejegységet (elvileg volt itthon 1000 ilyen, de most 2 napig nem találtam egyet sem :D...), és már szólt is a 24bites zene az autóban :)
    Mondjuk brutál volt a Madonna The Power Of Good-Bye :), telefonomon még a Beats Audio is be volt kapcsolva (HTC ONE X... semmi beállítás nem tartozik hozzá csak annyi hogy ki vagy be...) úgyhogy minden equalizer alapra állítva ezen kívül... dübörgött rendesen :DDD

    Szerintem elég mélyről indul, ha nem is 24-ról de nem sokkal magasabb frekiről az tuti :)

    Szóval végül megoldottam :)
    (tudom hogy nem egy high-end lejátszó, és a kábel sem volt az, de szólt :D )

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák