Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz Robidnb26 #49095 üzenetére

    Szia!

    Bár nem nekem jött a válasz tévedésből, de azt hiszem nekem szántad. :)
    A neon leírásában én nem láttam a korlátozott felhasználásra vonatkozó kitételt. Nagy szerencse, hogy az egyik nyílt napon kaptam mintát és nem kellett fizetnem érte.
    Biztos jó a felnitisztítója, de ennél jóval olcsóbban ugyanazt tudja a Roton (igaz, utóbbi durván büdös)

    Az Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding PRO 5L No scents felnitisztító (17.399 Ft) egyébként PH semleges? A leírásában "biztonságos PH" van megadva. EBben nincs illatosítóanyag, feltételezem ez sem kellemes illatú. Ennek az ára már azért közelebb van a nagy átlaghoz, de a Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding 5L, ami 25.999 Ft. 5.200 Ft/liter. Én ezt azért kicsit drágállom.
    Ha valaki rendszeresen használja, akkor csak ez a művelet kb. 4x annyiba kerül mint ugyanez a Roton-nal. Tudom, unalmas a Roton emlegetése, de ha valami ugyanolyan jó, akkor nem hátrány ha negyedannyiba kerül.

    A gumiápolójuk nagyon jó. Csináltunk tesztet Gyeon, RRC, PSS. A gyeon messze tartósabb volt , RRC jól tartotta magát, de a PSS csúnyán lemaradt.

    A belső műanyagápolók majdnem ugyanazt tudják, (bármelyikről beszélünk) annyi különbséggel, hogy az egyik fényes, a másik matt, és a portaszításuk ami még különbözik.

    Kevés műanyag van az autómban, nekem az Elite milk dressing nagyon tetszik. 3.290FT.
    APC téren én eddig semmilyen különbséget nem tapasztaltam a termékek között, a kiadósságuk lehet döntő kritérium. Én csak töményet veszek, de nekem 1 liter tömény APC két évig elég.

    Szóval nincs nekem különösebb problémám az RRC-vel. Általában tudja azt amit ígér, jó a körítés, stabil a logisztika. Figyelemfelkeltő a csomagolás és a spriccnik és jó minőségűek.
    Az árazás miatt azonban én passzolom a márkát. :)

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák