Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz cOxeR #45644 üzenetére

    Megmondom őszintén én tuti nem mennék bele. Ha azt mondanád hogy üzletszerűen kellene mondjuk kozmetikához, akkor azt mondom hogy érdemes mindenképp venni. De így pénzkidobás lenne szerintem.
    Nagyon jó szerek vannak amik alkalmasak arra amit te szeretnél. Mondjuk zsanérok és környékét én Koch GS-el szoktam plusz körecsettel, ahogy a motorteret is ezzel a megoldással szoktam takarítani.
    A szőnyeget illetve más szövet dolgot ha esetleg valamivel összebaszom ami szinte soha nem fordul elő, akkor Chemical Guys Fabric Clean + kárpitra való kefe + mikroszálasok.
    A tetőt meg én nem merem megcsinálni, mert félek hogy elengedne a ragasztás. Azt nagyon óvatosan kell, néha még a tapasztalt emberek is megszívják a tető takarítását.
    Én ezeket használom mikor szükség van rá.
    Bár hozzá kell tenni hogy a saját kocsim napi szintű munkába járásra használom, plusz mellette ide oda ismerősökkel eljárogatok, szóval semmi extra igénybevételnek nincs kitéve, vigyázok nagyon rá kívül belül. A családi autóval más a helyzet, inkább ott használom pl a Fabric Cleant.

    Én elengedném a helyedben a tornadort mert nélküle is nagyon szép munkát lehet csinálni, de te döntésed. Annyira nem nagy összeg az ebay-es linken lévő, bár ennek ellenére szerintem pénzkidobás lenne.
    Kompresszort viszont szárazolásra én nem használnék még vízleválasztóval sem. Nem hinném hogy mindent fel tud fogni.
    Amit használnék az ez -> BLO AIR-GT Car Dryer
    Ez a tuti, persze az árát emészteni kell azért. :) Én GYEON Bathe + -t használok ami szerintem a világ egyik legjobb autó samponja, és ahhoz képest hogy csak egy sima sampon, nagyon jól dobja a vizet. Ez mondjuk kell hozzá hogy egy ilyen BLO AIR jól működjön, mert ha nincs bevonat a kocsin akkor kicsit hosszabb idő egy ilyennel a szárazolás.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák