Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz Szemho #31651 üzenetére

    Mennyivel egyszerűbb lenne kísérletezgetni, ha minden gyártónál lehetne kapni termékmintákat, mondjuk 50-100ml-es kiszerelésben.. akármennyire is jól áll valaki, szerintem senki sem szívesen dob ki 5-6 ezer ftokat vagy ennek a többszörösét valamire ami vagy beválik vagy nem. Különösen fontos lenne a kevésbé ismert márkák esetében, nekik is érdekük lenne. Chemical Guysnál és a Carpronál vannak ilyesmik de máshol nem emlékszem hogy láttam volna.

    Más. Néztem videókat a youtubeon és van egy rakás olyan csatorna ahol beállítanak különböző több tízmilliós autókat egy szépen kivilágított, patika tisztaságú műhelybe, olyan autókat amik kb két héttel azelőtt gurultak le a gyártósorról, aztán előadják a nagy mutatványt hogy micsoda óriási profik a takarításban és ápolásban. Mindenféle bevonat polír stb nyilván csúcs eszközöket használva. Na mindegy szóval elég furcsa látni a sok ájuldozó kommentet hogy mekkora teljesítmény ez.. sokkal inkább érdekelne, mit tudnak kezdeni ezek a vegyszerek/ápolószerek egy valódi használt autó esetében. Tegyenek rendbe pl egy 10-15 éves, munkások által használt furgont, na az sokkal érdekesebb lenne mint a nyolcadik, 2018/1. havi Panamera kozmetikázása.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák