Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz TexT-BoY #2205 üzenetére

    nem, most csak a 6,5-es első ap1-es s2k felniket felcsavarozom az egyik oldalra, hogy lefotózzam, hogy milyen élőben, ezt most megtudom csinálni egyik kolléga kölcsön adja a felniket hozzá, mert az ő vasában motorszerelés lesz addig. én meg csinálok sok fotót, aztán rágódom rajta, meg photoshop-ban megnézzük hogy cw fehérben hogy fest az intin.
    ha tetszik és lehetőség van rá, akkor megpróbálok utána járni hogy tudok 4 db 6.5-es felnit találni, a 7.5-es nagy erre. tengelytáv szélesítőt meg nem akarok, más lesz az autó terpesztése, geometriája a futóműnek és nem is tudom, hogy jót tenne e neki..
    de azt is megkell nézni hogy mennyire mély, mert az inti gyári enkei-nek az et száma 45, az ap1 enkei et száma meg 55..

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • #00809728

    törölt tag

    válasz TexT-BoY #2205 üzenetére

    Hy!

    Hát vett a srác egy gyári felnit ami magában egy jó erős anyag.Sajna ami rajta van gyári festék az felejtős.1200-as papírral samponos vizben 2sec alatt lejőtt.Szóval magyarán mondva gyár ratyi.Oké környezetvédelem és vizes bázis meg sporolás de sajnos nem tartos.

    Standoxnál vettem festéket feketét ill cukorfehér festéket kb 5 perc száradás majd jőtt a teljes tisztaságu lakk ami magában kompletten 13.000ft lakk+edző+higitó meg kelett valami szilikonmentesitő is.
    Sokat dolgoztunk azon a felnin a maszkolása ugy 08:00-19:00ig tartott 3 emberkének.
    és mindezt 45.000ft-ért.Bp-n körbejárt a srác 3-4 festőt 70.000ft alatt senki nem vállalta.Gondoltam igy legalább lesz egy kis őnreklám is.Szépre sikeredett és büszke is vagyok rá olyan drága anyagokkal dolgoztunk mint a 2000-es papír+az uj kispisztoly+a lakk szoval van benne "anyag".

Új hozzászólás Aktív témák