Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz runner 125 #13062 üzenetére

    Húh nagyon mondjátok, elgondolkozom rajta.
    De ugye se beállóm se semmi hasonlóm nincs. Viszont igen, van pár kút, ahol van magasnyomású.
    Viszont nincs 4-5 órám autót takarítani. :D Így is 1 óra volt a gépi mosás, utána a porszívózás, külön ablaktisztítás kívül belül, műszerfal tisztítás stb..

    Ja és utána lementünk apósékhoz vidékre, beálltam a fa alá... :U Tiszta pötty lett az egész autó. Valami átlátszó pici pöttyök. :((( Eddig sose hullott ilyen arról a fáról... Szóval kicsit mérges lettem.

    Amúgy jól értem, magasnyomásúval lecsapatom, utána samponos vízzel meg szivaccsal átmosom, majd a végén megint magasnyomásúval le a habot és kész?
    Mert ez így nem tűnik vészesnek, de van egy olyan érzésem hogy nem ilyen egyszerű a móka. : )

    Am. vettem ablakmosó folyadékot is... tök egyszerűt, de a drágábbikat. Gondolom ebből is megvan hogy mi kell? Bogároldós elvileg, gondolom sz...t se ér. : )
    Azt írták, hogy felhevült autó esetében ne használjam... :U
    Meg vettem egy newCar os Dr...valami illatosítót, de nem vagyok elájulva tőle... Inkább citromos, mint newCar illatú... Nem jön be a citromos illat a vaníliától meg hányingerem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák