Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Köszi mindenkinek :R
    Még a végén veszek egy műszerész pákát (erre is adhattok tippet, DIY rulz') és felakasztok még egy Mekk Elek cégért a rengeteg másik mellé.

    Ha átszerelném a kar madzagolását (meg akkor már nyilván a mostani rca kivezetést is, mert ott szart be a gyári selyemzsinór elsőre - jó, hogy most csináltattam meg pénzzé' mással), akkor merre induljak? Milyen paraméterű kábel kell ide és hol lehet fellelni? Mondom, nem kell norvég szűzlányok könnyében párolt, telihold fényében fürösztött #highendheaven ezüstzsinór, csak használható legyen. A kábelsaruk is korrodáltak (mi a fenétől...), de gondolom ilyet végképp nem lehet szerezni; majd megpucolom.

    Ear@ néztem azt a Revolvert én is, de ugye annyi mindenre lehet az életben pénzt kiadni; valahol húzni kell egy vonalat. Én nem kezdem újra az analógot (még :W )

    Arra valaki, hogy a hangszedőm milyen értéket képviselhet mai áron? Nem akarnék komolyabba beruházni, de ócskábbat meg minek vennék...

    ui.: a vihar három órája széttépte a telefont/netet az egész környéken. Kicsit múlt századi lettem hirtelen.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák