Keresés

Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz WesTM #36696 üzenetére

    Nem negatív. A DX11-et nem véletlen nem engedélyezték benne kiadáskor, aztán meg ha aktiválják és bugzik (mert akármikor megeshet), akkor majd mehet a sírás, hogy ez miért nem jó, stb. megoldás egyszerű, nem kellett volna engedélyezni. Tudod jól, hogy manapság milyen minőségű játékokat adnak ki, cifra bugoktól meg sem lepődök, éppen azon csodálkozok, ha valami játék jól működik.

    Amúgy érdemes lenne megnézni, hogy ha BIOS-ba firkantod be az emelt órajelet, akkor is van-e ez a "bugos" órajelkapuzás 5k szériás ATI-nál. Mert már 4k-nál is megcsinálták, hogy ha valaki OverDrive keretein belül húzza a 4k ATI-t (CCC-vel, mert ha ATT-ből húzza, az nem releváns, akkor ráerőszakolja a profilokat), akkor tuning után alsó órajelkapunak az UVD profilt állítja be. 4830-nál tapasztaltam, hogy alapórajel ellenére mi a fenétől nem megy le 100/150-re üresjáratban, hát aktív volt az OverDrive (csak venti volt lehúzva minimumra), miután az off, egyből lement 100/150-re. Aztán megnéztem, BIOS-ba írtam valami órajelet, akkor is lement 100/150-re, nem volt ez a trükközés. Na erre vagyok kíváncsi, hogy BIOS-ból húzásra is trükkösen órajelkapuzik-e a 5k ATI.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák