Aktív témák

  • No-kia

    őstag

    "Öreg bácsi trabival zúz a sztrádán. Egyszer csak lerobban a járgány. Szegény öreg nem tudja mit tegyen. Nagy szerencséjére megáll neki segíteni egy Ferrari-s ürge.
    -Bácsi elvontatom a legközelebbi szervízbe. Csak üljön nyugodtan és dudáljon, ha túl gyorsan mennék.
    Az öreg belemegy a dologba. Mennek szép nyugodtan, amikor hirtelen utoléri őket egy Lamborghini.
    Próbálja megelőzni őket, de nem sikerül. A Ferraris ürge észreveszi a mögöttük próbálkozó járgányt és "már csakazért sem előzöl meg" alapon gyorsítani kezd. Meglátva ezt a hátsó vezető "már csakazértsem húzol el" alapon ő is a gázra tenyerel.
    A közelben egy benzinkutas épp a forgalmat bámulja és meglátja elszáguldani a hármasfogatot.
    Azonnal a telefonhoz rohan és felhívja a pár kilométerrel odébb dolgozó kollégáját.
    - Te figyelj! Itt valami verseny zajlik. 3 autót láttam: az első egy Ferrari, a második egy trabant, a harmadik egy Lamborghini. Mennek, mint a mérgezett. Hívj visza, ha hozzád érnek, hogy mi az állás, mert érdekel.
    Pár perc múlva megcsörren a telefon:
    - Én vagyok. Még mindig ugyanaz a sorrend: Az első a Ferrari, a második a trabi a harmadik pedig a Lamborghini, de úgy látom a trabant előzni akar, mert dudál mint az állat..."

    Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Aktív témák