Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Olvasgattam a hozzászólásokat. Párra reflektálnék név nélkül. :)

    A GPS problémát megoldja az a leírás, ami pár oldallal odébb van, rootolni kell a telefont. Legalábbis nekem szobában is talál jelet a Sygic.

    Én ki sem bontottam a töltőjét, gyári Nokia töltővel töltöm, szépen, gyorsan maxra tölti.

    Lgcamerával az enyém működik. Telepítés utáni első indításkor újraindult, de azóta megy. Be lehet állítani, hogy 1280x720 legyen a videó, 30FPS mellett, sztereó hanggal, bár így is elég pixeles lesz a felvétel.

    Memória gondok... Nálam 300-350MB körüli szabad hely van és kb. 30 appot telepítettem. Kézzel mindent az SD kártyára pakoltam, illetve van SD-EXT partícióm. ES Explorerrel bemásztam a systembe és töröltem felesleges csengőhangokat, meg találtam ott pár mp4 videót, amik nem tudom miért voltak ott, illetve eltávolítottam pár élő háttérképet. Root Uninstallerrel meg eltávolítottam felesleges gyári cuccokat, meg a Go Launchert.

    Ajánlom a Clean Master nevű app használatát. Nem csak a feleslegesen futó alkalmazásokat lövi ki, de kitakarít mindent mindenhonnan (cache, temp stb), illetve eltávolítja az apk fájlokat, amit a Play odaszemetel és nem töröl telepítés után.

    Kb. így ennyi. Remélem segítettem valamit. :U

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák